Melody 3T-10 sistem nasıldır?

• Konuyu başlatan Ybert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 901

Ybert

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Melody 3T-10'un ekran kartını Palit GTX 1650 yapsam, monitör de eklesem (LG 21.5 22MK400H) nasıl olur? Alınır mı?

RAM'i 2X yapabilirsen iyi olur. Monitör hakkında iyi şeyler demişler forumda. Onun dışında alınır gibime geldi.

Benim gönderdiğimde 2 tane 8gb ram var, psu'su daha kaliteli, 80+ bronze sertifikasına sahip ve ssd'si 480gb. Sizin gönderdiğinizde anakartta m.2 yuvası var, psu'su 650w ve 4 tane fan var. Onun dışında alacağınız performans benim gönderdiğimde daha yüksektir.
Sizin gönderdiğiniz 150 tl daha ucuz. Kısacası 150 tl fark verip benim gönderdiğimi almanız daha uygundur.

Benim gönderdiğimde 2 tane 8gb ram var, psu'su daha kaliteli, 80+ bronze sertifikasına sahip ve ssd'si 480gb. Sizin gönderdiğinizde anakartta m.2 yuvası var, psu'su 650w ve 4 tane fan var. Onun dışında alacağınız performans benim gönderdiğimde daha yüksektir.
Sizin gönderdiğiniz 150 tl daha ucuz. Kısacası 150 tl fark verip benim gönderdiğimi almanız daha uygundur.
O SSD kronik sorunlu diye biliyorum. Ayrıca 10100F daha iyi bir işlemci.

Ssd hakkında bilgim yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İ3 10100f oyunda bir tık önde olabilir fakat diğer işlerde r3 3100 daha önde. Ayrıca sistemi aldığında ram miktarından dolayı oyunda r3 3100 daha performanslı olacaktır.

480gb modelinde kronik soruna pek rastlanılmadığından bahsediliyor ve sadece ssd'ye bakmak yanlış olur. Yukarıda diğer artılarından bahsettim.

Geri
Yukarı