Meme token coinleri gelecekte birçok sıfırlarını atabilir mi?

@wanetage aslında 10 yıl falan da bekletmiyor yani birkaç coin 1-2 ay içerisinde müthiş yerlere geldi. Mesela Gala coin var ona bakmanı öneririm. Gerçekten olayı açıklıyor ama arza da bakabilir orasını bilemeyeceğim. %4000 artan coinler de gördüm yani ondan merak ettim bunu.

Artanlar var zaten, biliyorum. Ama ne zaman hype yiyecekleri belli olmuyor. Bazıları uçtuktan bir süre sonra eski fiyatından da düşük seviyelere gelebiliyor, batırınca da tam batırıyorlar. 1 cent ihtimali ise çok uçuk, üstte dendiği gibi coinin piyasa değerinin BTC'yi geçmesi lazım, ki bu da imkansıza yakın.

@TheJovenshire sana kalmış. Yatırım tavsiye verilmez biliyorsun. Ben güvenli limanda kalıyorum aldığım BTC'leri 8 katında satmıştım, tekrar dip yaptığında bir miktar aldım duruyorum öyle. Hiç takip etmiyorum piyasayı isterse batsın kazanacağımı kazandım zaten.

Yani demek istediğim bol sıfırlı coinler çok küçük meme coinler elimde adet olarak bol bol tuttuğum bir coin var bol sıfırlı belki az çok tahmin edebilirsiniz. Şimdi insanlar 100 lira 10 lira ayırt etmeden atıyor ve 3-5 yıl bekletiyor. Zengin olma hayalleri kuruyorlar. Bu kadar kişi nasıl zengin olur eğer sıfırlarını atarsa diyelim ayrıca mantıken yakın ya da uzun vade de bu coinler 0.1 cent 1 lira gibi değerlere matematiksel olarak ulaşabilir mi bunu da merak ediyorum bir de kısa ya da uzun vade dinlemeden kısa vade de bu değerlere ulaşma şansı var mıdır? Bunun hakkında düşüncelerinizi ve yanıtlarınızı bekliyorum.
Yatırım tavsiyesi yasak...!
Yani demek istediğim bol sıfırlı coinler çok küçük meme coinler elimde adet olarak bol bol tuttuğum bir coin var bol sıfırlı belki az çok tahmin edebilirsiniz. Şimdi insanlar 100 lira 10 lira ayırt etmeden atıyor ve 3-5 yıl bekletiyor. Zengin olma hayalleri kuruyorlar. Bu kadar kişi nasıl zengin olur eğer sıfırlarını atarsa diyelim ayrıca mantıken yakın ya da uzun vade de bu coinler 0.1 cent 1 lira gibi değerlere matematiksel olarak ulaşabilir mi bunu da merak ediyorum bir de kısa ya da uzun vade dinlemeden kısa vade de bu değerlere ulaşma şansı var mıdır? Bunun hakkında düşüncelerinizi ve yanıtlarınızı bekliyorum.
Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş katıldığı bir televizyon programında “Şu anda dünyada 9 binin üzerinde ‘token’ ve ‘coin’ var. Öncelikle bu bir devrim. Ancak 9 bin tane coin içerisinde yüzde 90’ı da batacaktır” ifadelerini kullandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı