Memory Management ve Internal Power Error Mavi Ekran Hatası

adrianshephard

Hectopat
Bilgisayarımda aşırı yavaşlama ve donmalar sonrasında mavi ekran hatası(Memory management)alıyordum. RAM çıkardım ve silgiyle temizledim ve sorun düzeldi. Ancak 1-2 ay sonra yani bugün hatayla yeniden karşılaştım. GMOD oynarken 2 kere oyundan attı ve sonunda mavi ekran hatası(Memory management)verdi. RAM'leri tek tek farklı slotlarla test etmeye karar verdim. RAM'leri test ederken de Windows açılmadan bir kere mavi ekran hatası(internal Power error)aldım.
BIOS'u güncelledim. Memtest86 ile RAM'leri 8 saat test ettim temiz çıktı. Windows bellek tanılama aracını kullandım temiz çıktı. Bilgisayara format atıldı. Ancak sorun çözülmedi. Blue Screen Wiew sonuçlarını koydum. Yardımlarınızı bekliyorum.
İşletim Sistemi: Windows 10
PC özellikleri:
Gigabyte GA-MA78LMT-S2
Gigabyte NVIDIA GeForce GT 730
6 GB RAM
AMD Athlon II X3 435 2.9 GHz

internalpowererror.png

memorymanagement.png

Bilgisayarımda aşırı yavaşlama ve donmalar sonrasında mavi ekran hatası(Memory management)alıyordum. RAM çıkardım ve silgiyle temizledim ve sorun düzeldi. Ancak 1-2 ay sonra yani bugün hatayla yeniden karşılaştım. Gmod oynarken 2 kere oyundan attı ve sonunda mavi ekran hatası(Memory management)verdi. RAM'leri tek tek farklı slotlarla test etmeye karar verdim. RAM'leri test ederken de Windows açılmadan bir kere mavi ekran hatası(internal Power error)aldım.

BIOS'u güncelledim. Memtest86 ile RAM'leri 8 saat test ettim temiz çıktı. Windows bellek tanılama aracını kullandım temiz çıktı. Bilgisayara format atıldı. Ancak sorun çözülmedi. Blue screen wiew sonuçlarını koydum. Yardımlarınızı bekliyorum.

İşletim sistemi: Windows 10.
PC özellikleri:

Gigabyte GA-MA78LMT-S2.
Gigabyte NVIDIA GeForce GT 730.
6 GB RAM.
AMD Athlon II X3 435 2.9 GHz.

Eki Görüntüle 359393Eki Görüntüle 359394

Sorunu çözebildiniz mi internal Power error kısmını?

Bize minidump dosyalarını paylaşır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı