MEMORY_MANAGEMENT bsod hatası

kaplanhkaan

Centipat
Merhabalar,

ASUS N550JK-CN167D / BIOS sürüm 210 (2019/06/25) / Windows 10 / 8 GB (4+4) RAM'e sahip olan dizüstü bilgisayarıma 9 ay önce 1 adet "Kingston Value RAM 8 GB 1600MHz DDR3 (KVR16LS11/8)" RAM takarak 4+8 GB olarak kullanmaya başladım. 1 ay kadar önce aynı marka model RAM'den bir tane daha alarak 8+8 GB olarak kullanmaya başladım. Yaklaşık 2-3 hafta geçtikten sonra MEMORY_MANAGEMENT mavi ekran hatası almaya başladım (günde 1 kere) ya bir oyun/uygulamadan çıkarken ya da Windows kapat komutu verdiğimde gerçekleşiyor.

Windows'un kendi bellek tanılamasını çalıştırdım hiçbir sorun bulamadı, Memtest86'yı çalıştırdım yine hiçbir sorun bulamadı, SFC /scannow komutunu çalıştırdım hiçbir sorun bulamadı. Ben de bilgisayarı formatlayıp temiz kurulum yaptım, 2-3 gün hiçbir sorun yaşamadım tamam oldu bu iş derken bugün Windows'a kapat komutu vermem ile aynı hatayı almam bir oldu.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Minidump dosyasının linki:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı