MEMORY_MANAGEMENT hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Kaemute

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200MHz 16CL
SSD veya HDD modeli
WD 250GB SSD
Ekran kartı
5500XT
Anakart
A320M
İşlemci
R3 3100
Birkaç gündür çok sık MEMORY_MANAGEMENT hatası alıyorum. Özellikle HWMonitor uygulamasına girdiğimde oluyor genel Google kullanımında da oluyor. Windows bellek tanılama yaptım fakat sorun bulamadı, scannow yaptım gene bulamadı dosyaları paylaştım.

CPU kaynaklı gibi görünüyor. Ama kesinlik için o dediklerimi tam olarak yapıp sonucu görmek gerek. Yazılımsal olma ihtimalide var.

Bir kez daha ne olur ne olmaz diye Memtest yapıyordum biter bitmez dediklerinizi yapıp size haber vereceğim.

CPU kaynaklı gibi görünüyor. Ama kesinlik için o dediklerimi tam olarak yapıp sonucu görmek gerek. Yazılımsal olma ihtimalide var.

BIOS güncelledim, LAN sürücüsünü güncelledim, chipset sürücüsünü kurdum fakat hala aynı maalesef.

Son düzenleme:
Size bir bilgi vermek isterim. 2 gün önce format attım bilgisayara ve 2 gündür hdmonitör CPU-Z gibi programlara girmedikçe mavi ekran yemiyorum öncesinde internette gezinirken ve oyunlarda da yiyordum. Prime95 ile stress testi yaptım bir sorunla karşılaşmadım SSD sağlığım %50 SSD veya anakart yüzünden olabilir mi acaba? Şu anlık nedense 2 gündür dediğim gibi o programlara tıklamadıkça mavi ekran yemiyorum.

Geri
Yukarı