MEMORY_MANAGEMENT mavi ekran ve bellek sorunu

Daha fazla  
Dun oglen saatlerinde Sinerji'den hazir sistem aldim. Sistemin RAM'i XPG 8 GB DDR4 2400 MHz CL16. Sistemi 1- 2 saat rahat kullandiktan sonra mavi ekran geldi, MEMORY_MANAGEMENT hatasi verdi.
Daha sonra Windows Memory programindan test yaptim. Ve bellekte sorun oldugunu soyledi, veri kaybi olabilecegini söyledi. Recep Baltaş'in videosunu izledim bu sorunla ilgili. 2 gunde 5 kere mavi ekran aldim. RAM duzgun sekilde takili. Bu sorunu nasil cozerim? Garantisi var RAM'in. Gidip servise mi vermeliyim? Bazi kisiler Windows'un son guncellemesini sil eskisini yukle diyorlar, donanimsal bir sey ise bir etkisi olur mu? Veya direkt sifirlasam bilgisayari? Bileniniz yardimci olabilir mi, 1 yildir bu bilgisayari almak icin bekliyorum ve bu sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Gökdeniz Yağcı
Sorunu nasıl çözdünüz paylaşabilir misiniz?
Bilgisayarciya gittim pc yi verdim simdi soyle anakartim msi b350m pro vd plus islemcim ryzen 3 1300x msi live update diye bir program var bu program yeni driverlar geldiginde oradan hizli bir sekilde yukleyebiliyorsun. Amd chipset driver vardi onu yukledim yukledikten sonra pc mavi ekran verdi sorun devam etti.Cozum bilgisayarci format atti ve bana o driver i yuklememem gerektigini soyledi bende oyle yaptim uzun zamandir hicbir sikinti yok o driver i yuklemem teknik bir sorun cikartiyor anladigim buydu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı