Memtest86 RAM hataları

Kalipsogen

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Eski bir Laptop'un harddiskini çıkartıp yerine SSD taktık. Harddiski bozuktu çünkü. Windows 10 kurarken sürekli mavi ekran veriyordu. Ve birkacç hata daha. İnternette araştırdığımda RAM'lerin bozuk olabileceğini gördüm. Ama fotoğrafta yazanlardan hiçbir şey anlamadım. Bu fotoğraftaki error sayısı RAM'lerin verdiği hata sayıları mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20200922_234524.jpg
    IMG_20200922_234524.jpg
    166,4 KB · Görüntüleme: 109
Evet, öyle. Hayatımda hiç bu kadar hatayı bir arada görmemiştim. Belleklerin modeli nedir? Değiştirmeniz gerekebilir, şimdiden belirteyim.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Eski bir Laptop'un harddiskini çıkartıp yerine SSD taktık. Harddiski bozuktu çünkü. Windows 10 kurarken sürekli mavi ekran veriyordu. Ve birkacç hata daha. İnternette araştırdığımda RAM'lerin bozuk olabileceğini gördüm. Ama fotoğrafta yazanlardan hiçbir şey anlamadım. Bu fotoğraftaki error sayısı RAM'lerin verdiği hata sayıları mı?

RAM'lar arızalı eski RAM olduğu içindir alma durumunuz yoksa RAM'ları çıkartın ardından 15 dk kadar üstune fön makinesını tutun biraz idare edecektir.

Son düzenleme:
Bu marka çok duyulmuş bir marka değil. Dolayısıyla bu kadar sorun çıkmasını normal karşılıyorum. Belleklerin acilen değişmesi lazım, mavi ekran sorununuzu da çözecektir bu değişim.

Geri
Yukarı