Çözüldü Memtest86 sonrası flash bellek boyutu 248 MB oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quanble

Hectopat
Bugün RAM'i test etmek için 64 GB'lik flash belleğime Memtest86 yazdım. Testi yaptım ancak test sonrasında flash belleği kapasitesinin 248 MB'a düştüğünü gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    2,2 KB · Görüntüleme: 34
Çözüm
Bugün RAM'i test etmek için 64 GB'lik flash belleğime Memtest86 yazdım. Testi yaptım ancak test sonrasında flash belleği kapasitesinin 248 MB'a düştüğünü gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam Rufus ile FreeDOS olarak biçimlendirin. Düzelmesi lazım o şekilde. İyi sosyaller.

Hocam Rufus ile FreeDOS olarak biçimlendirin. Düzelmesi lazım o şekilde. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hiçbirine gerek yok gir CMD'ye sonra Diskpart'ı, list disk de sürücüler ortaya çıkar flaşın atıyorum 300 MB olduya normalde 32 GB di disk partta 32 GB olarak gözükür, atıyorum 3 ya numarası select disk 3 de sonra clean de bitti iş.

Geri
Yukarı