Mentor-Thief vs Berkay Okyar-Blue Moon

erdmoks

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
RTX 4060
Merhaba. İki adet sistem belirledim aralarında neredeyse hiçbir fark yok ancak yine de sizlere danışmak istedim, incelerseniz sevinirim.

550W PSU yeterli midir? Yeterli ise Windows lisansından ötürü alttaki cihazı tercih edeceğim.

Merhaba. İki adet sistem belirledim aralarında neredeyse hiçbir fark yok ancak yine de sizlere danışmak istedim, incelerseniz sevinirim.

550W PSU yeterli midir? Yeterli ise Windows lisansından ötürü alttaki cihazı tercih edeceğim.

Hocam PowerBoost PSU C4 demek tercih etmeyin.

Mentor Thief cihazın özelleştirmesi mevcut ancak ben pek hakim değilim hangi psu'nun daha iyi olduğu hakkında. Rica etsem bi bakabilir misiniz?

Alınmaz hocam ikiside. PSU değişseniz bile Mentor'da adam akıllı seçenek yok. Bütçe nedir? İtopya şartmı?
12 bin tl bütçem var. Şartları zorlarsam daha da fazla olur ama ayrıca bir laptop alacağım o yüzden bu fiyatlarda olması iyi olur. Site şart değil hocam sağ olun ilginiz ve cevabınız için

12 bin tl bütçem var. Şartları zorlarsam daha da fazla olur ama ayrıca bir laptop alacağım o yüzden bu fiyatlarda olması iyi olur. Site şart değil hocam sağ olun ilginiz ve cevabınız için

Bu ikisindende iyi seçenek. Site güvenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı