Meral Akşener'i köpek ısırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet avel avel bakmıştı sinirlenmiştim.
Bu ülkede siyasetçilerin kürt oyuna ihtiyacı yok. Ümit Özdağ çıktı bu proje büyük kürdistan projesi dedi. Sence bu adamın kürt oyuna ihtiyacı var mı? Baştakilerin var ama hatta suriyeli oyuna bile ihtiyacı olduğu için kimlik satıyorlar. Dediğim gibi herkesin her yanlışını eleştiren sağcı olmuyor.

Bu ülkede siyasetçilerin kürt oyuna ihtiyacı yok. Ümit Özdağ çıktı bu proje büyük kürdistan projesi dedi. Sence bu adamın kürt oyuna ihtiyacı var mı? Baştakilerin var ama hatta Suriyeli oyuna bile ihtiyacı olduğu için kimlik satıyorlar. Dediğim gibi herkesin her yanlışını eleştiren sağcı olmuyor.

Özdağ haricinde konuşuyoruz zaten onun tavrı gayet net.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen nerede ne yapıyorsun? İşlevin ne? Evde TP Sosyal'e yazmak mı? Konuda cezalandırılan mesajları görmediğin için doğal böyle bir mesaj yazman. Haber sol gönderisi paylaşmışsın, solcu gazete falan da takip ediyorsundur sen, hayatında başarılar. Benden sana tavsiye eğer azıcık içinde vatan sevgisi varsa oyunu kullanmadan önce her partinin vaatlerini ve daha önceki icraatlerini incele. Sadece solcu haber sayfalarından takip etmekle siyaset yapılmıyor. 😉

Haber sitesine değil de içeriğe bakarak paylaştım ben haberi. Paylaştığım site olur Habertürk olur içerikleri aynı sonuçta. İnsanları böyle basit şeylere gore yargiliyorsan senin de halin ortada.

En azından bir krampon&bilgisayar için aylarca para biriktirecek kadar alım gücüm düşük değil, bu konulara hiç girme bence. Buralarda çakma milliyetçilik yapan sen eminim ilk firsatta vatanını terk edersin. Sen bölgesel amatörde oynamaya bak belki 3.ligden teklif alırsın.

Haber sitesine değil de içeriğe bakarak paylaştım ben haberi. Paylaştığım site olur Habertürk olur içerikleri aynı sonuçta. İnsanları böyle basit şeylere gore yargiliyorsan senin de halin ortada.

En azından bir krampon&bilgisayar için aylarca para biriktirecek kadar alım gücüm düşük değil, bu konulara hiç girme bence. Buralarda çakma milliyetçilik yapan sen eminim ilk firsatta vatanını terk edersin. Sen bölgesel amatörde oynamaya bak belki 3.ligden teklif alırsın.
Krampon 2 haftalık prime alınıyor onu dert etme. Ekonomi ile alakalı mesajımı at, yanlışım var diyip özür dileyeceğim ama yoksa özür mesajını bekliyorum. Ek olarak sen nerelerde oynadın? Bilgisayarda korsan PES/FIFA mı? Benim başarılarımı küçük görmeye çalışıyorsun ya.

Konuda cezalandırılan mesajları görmediğin için doğal böyle bir mesaj yazman. Haber Sol gönderisi paylaşmışsın, Solcu Gazete falan da takip ediyorsundur sen, hayatında başarılar. Benden sana tavsiye eğer azıcık içinde vatan sevgisi varsa oyunu kullanmadan önce her partinin vaatlerini ve daha önceki icraatlerini incele. Sadece Solcu Haber sayfalarından takip etmekle siyaset yapılmıyor. 😉

Sağcı olduğumun kanıtına nereden vardınız? Her kürdistan projesini desteklemeyen Türkçü sağcı mı olmak zorunda? Gerçi siz;

Bu tarz yorumlar yapan 10 yaş Insta/TikTok kullanıcıları gibi cevap veriyorsunuz. Belki de onlardansınızdır bilemiyorum. Siz gidin meclis teröristlerini savunanları koruyun. Sizden objektif bir oy bekleyen yok zaten.

Sözde milliyetçiler de karşısında biz kürdistanız bizi inkar ediyorlar dendiinde eli ön tarafta bağlı usul usul dinliyor. Bu mu milliyetçilik bu mu Atatürkçülük?
Kürdistan ne alaka şimdi? Destekleyen falan yok. Bu arada ne kadar iyi olmasa da solcu gazete admini> şu anki ülke yönetim kadrosu. 😂

Kürdistan ne alaka şimdi? Destekleyen falan yok. Bu arada ne kadar iyi olmasa da solcu gazete admini> şu anki ülke yönetim kadrosu. 😂
Solcu gazete admini dediğin 15 yaşında meslek lisesinde işçi, "umarım bütün polisler ve askerler politikacılar ölür ülkeyi işçiler yönetir" diyen bi' çocuk.

Solcu gazete admini dediğin 15 yaşında meslek lisesinde işçi, "umarım bütün polisler ve askerler politikacılar ölür ülkeyi işçiler yönetir" diyen bi' çocuk.
Kanıt?
Not: Ülkenin durumunum vahimliğini belirtmek için söyledim ama yine de söyleyin kanıtı.

Kanıt?
Not: Ülkenin durumunum vahimliğini belirtmek için söyledim ama yine de söyleyin kanıtı.
15 yaşındaki solcu gazete adminin yalanlarına kanmaya devam edebilirsiniz.

Screenshot_2022-08-14-15-07-17-005_com.facebook.katana.jpg
Screenshot_2022-08-14-15-07-20-884_com.facebook.katana.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı