Mercedes C180 vs Egea

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

samc34

Kilopat
Arkadaşlar kuzenimde aşağıda belirttiğim araçtan mevcut. Ben 1.6 multijet Egea'nın çok rahat 0-100 de 0-150 de geçeceğini söylüyorum. 0-100 verisinin bile önde olduğunu benim gördüğüme inanmadığımı söylüyor ama Egea çok rahat 220-225 görüyor orada Max sürata 200 diyor yani çok verilere takılmamak gerek diye düşünüyorum.
Aradaki tork farkından ve Egea'nın 130HP'yi çok daha alt devirde vermesinden dolayı ben Egea diyorum düşünceniz nedir?

EFEFEE.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kimse aracı kıyaslamıyor tek dediğimiz olay 0-100 0-140 gibi yarışlarda hangi aracın geçeceği. Kimse klasman vs. olarak kıyaslamıyor bu 2 aracı. Konuyu neden saptırdınız :D
Saçmalamayın. Megane 4 bile Egea'dan daha iyiyken C180 AMG ile karşılaştırmakta ne oluyormuş?
Hocam sadece yarış kısmında bir karşılaştırma bu. Konfor vs. ile alakalı hiçbir konu yok işin içinde. 0-100 0-120 0-150 gibi yarışlarda motor gücünden bahsediyoruz

Arkadaşlar kimse aracı kıyaslamıyor tek dediğimiz olay 0-100 0-140 gibi yarışlarda hangi aracın geçeceği. Kimse klasman vs. olarak kıyaslamıyor bu 2 aracı. Konuyu neden saptırdınız :D
Konunun sana ait olduğunu yeni fark ettim. :D Aynen diyorum sadece. Sorduğun soruda hayır yok. Her zamanki gibi üstüne saçma sapan koşul ekliyorsun yine. Mümkün olduğunca konu uzasın, en çok ilgiyi çek, en çok sen haklı ol yeter ki. :)

0-100 değeri için diyorsanız şanzıman oranlarına kadar gider iş. İki modelden hangisinin tercih edilmesi gerektiği söyleniyorsa söylenmesin lütfen.

Hocam sadece yarış kısmında bir karşılaştırma bu. Konfor vs. ile alakalı hiçbir konu yok işin içinde. 0-100 0-120 0-150 gibi yarışlarda motor gücünden bahsediyoruz

Bu konuda da Mercedes alır. Taş gibi motoru var şanzımanı sağlam bide hani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı