Mercedes EQC vs Audi E-Tron

Oxynos44

Hectopat
Elektirikli arabalar ilgimi çekmeye başladı yakıt tasaruflarından dolayı ve bu sebepten ötürü biraz arabalara baktım. EQC ve E-Tron arasında kaldım. Benim de aklıma hemen konu açıp soru sormak geldi, şimdiden herkese teşekkürler. Farklarını, artılarını ve eksilerini yazabilecek bir arkadaş varsa da çok güzel olur.

Yeni gelen vergi düzenlemelerinden haberdar mısınız?

Gerçekten ciddi iseniz bunlara bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Motor1 detaylıca incelemiş.

Elektrikli arabalar ilgimi çekmeye başladı yakıt tasaruflarından dolayı ve bu sebepten ötürü biraz arabalara baktım. EQC ve E-Tron arasında kaldım. Benim de aklıma hemen konu açıp soru sormak geldi, şimdiden herkese teşekkürler. Farklarını, artılarını ve eksilerini yazabilecek bir arkadaş varsa da çok güzel olur.

Verimlilik açısından Mercedes konfor açısından Audi.

Satın mı almayı düşünüyorsunuz?
evet ama ilerkli yıllarda
Yeni gelen vergi düzenlemelerinden haberdar mısınız?

Gerçekten ciddi iseniz bunlara bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Motor1 detaylıca incelemiş.
hayır haberdar değilim. Ama ciddiyim bütçem ortalama 1.5m falan

Bütçe yeterse.

Hocam gördüm bunları ama biraz kalabalık bir aileyiz de. Bir de yazları memlekete gidip geliyoruz 1100km falan 7 kişi. O yüzden küçük gelir bunlar ya. Alttaki de belki olabilir onu da alacağım listeme teşekkürler.

Geri
Yukarı