Mercury 5A alınır mı?

sadodo

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, sömestır tatilinde indirimlerde sistem almayı düşünüyorum. 4060'lı sistemler kötü diyorlar, 4070 indirimini bekle diyorlar. AMD alacağım ama korkuyorum ne yapmalıyım?

Ayrıca frekans TV'nin hazırladığı şu 4060'lı sistem nasıl?

1080p oyunculukta 4060'ın üzeceğini sanmam, imkanınız varsa bence biraz daha bütçe artırıp DDR5 bir sistem almak daha iyi olacaktır çok daha geleceğe ve geliştirmeye açık olur diye düşünüyorum. Artıramam derseniz de bence gayet yeterli bir sistem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, sömestır tatilinde indirimlerde sistem almayı düşünüyorum. 4060'lı sistemler kötü diyorlar, 4070 indirimini bekle diyorlar. AMD alacağım ama korkuyorum ne yapmalıyım?

Ayrıca frekans TV'nin hazırladığı şu 4060'lı sistem nasıl?
Kasa için max bütçe ne kadar olur? Monitörün var mı bu arada? Monitörün yoksa monitör dahl bütçe ne kadar olur?

Kasa için max bütçe ne kadar olur? Monitörün var mı bu arada? Monitörün yoksa monitör dahl bütçe ne kadar olur?
monitör yok bütçem kasa için 27k veya belki 30 olur monitör dahil bütçe 36k

1080p oyunculukta 4060'ın üzeceğini sanmam, imkanınız varsa bence biraz daha bütçe artırıp DDR5 bir sistem almak daha iyi olacaktır çok daha geleceğe ve geliştirmeye açık olur diye düşünüyorum. Artıramam derseniz de bence gayet yeterli bir sistem.
arkadaşımda 4070 var işlemcisi r5600 1080pde arasıra dar boğaz oluyo diyo böyle bi durumda 4060 ne olur bilmiyorum.

Kasa için bütçenizi 30'a kadar çıkarabilirseniz kesinlikle ddr5 bir sistem alın derim açıkçası. 4070 r5 5600 ile darboğaz yapar mı tam bilmiyorum yanlış bilgi vermeyeyim fakat ben r5 5500 ile 4060ti kullanıyorum ve 2k oynuyorum bende darboğaz olmuyor (oyunumu etkileyecek derecede). 4060 ekran kartının r5 7500f ile darboğaz yapacağını sanmıyorum kesinlikle.

Komple tam 36K tutuyor dostum. Özelleştirmeler ile alabilirsin.

Monitör

arkadaşımda 4070 var işlemcisi r5600 1080pde arasıra dar boğaz oluyo diyo böyle bi durumda 4060 ne olur bilmiyorum.

878 TL'Lik soğutucuyu ekle. SSD Wd green 1 tb seç.

Monitör bunu al. Nays ile alırsan 4600e gelecek.

Komple tam 36K tutuyor dostum. Özelleştirmeler ile alabilirsin.

Monitör

Senin attığın kasanın ssd'si ve ekran kartı daha iyiymiş bunu alsın.

Soğutucu olarak argb seçebilir biraz ışık iyi olur.

Asus dual'larda coil whine oluyor ama böyle bir eksisi var.

878 TL'Lik soğutucuyu ekle. SSD Wd green 1 tb seç.

Monitör bunu al. Nays ile alırsan 4600e gelecek.

Senin attığın kasanın ssd'si ve ekran kartı daha iyiymiş bunu alsın.

Soğutucu olarak argb seçebilir biraz ışık iyi olur.

Asus dual'larda coil whine oluyor ama böyle bir eksisi var.
CW her kartta çıkabilir kanki o şaşmaz. Evet 700 lirada ucuza geliyor hem.

Geri
Yukarı