Elektronik Mercusys MR60X Wi-Fi 6 Router 882 TL

TP-Link'in alt markasıdır. Orta segment ürünlerle öne çıkıyor. İhtiyacınızı karşılıyorsa düşünmeyin derim.

Evet getirebilir.

Routerların modem özelliği yoktur.

Kağıt üzerinde daha iyi gibi duruyor. Elinizde Wi-Fi 6 destekli cihaz yoksa AC12G'den devam edilebilir. Sorun olmaz...
Hocam odama tek bir ethernet kablosu geliyor ve bilgisayarıma bağlı. Hocam o tek ethernet kablosunu routere LAN dan bağlayıp portlardan birine ethernet kablosunu takabilir miyim? Bilgisayarıma kablolu olarak bağlanmak istiyorum. Bunu yapabilir miyim biliyor musunuz?

WiFi 6 gerektiği için bu router'i kullanıyorum. Quest 3 de v.s performansı gayet iyi şahsen alınabilir bir ürün fiyatini hak ediyor. Çekim kapasitesi hakkında v.s konuşamayacağım çünkü cihaz direkt yanımda olduğu için doğal olarak çekim kalitesi en son seviyede.

Moderasyon ekibi arkadaşım, okuduğunu anlamadan mesajımı silip uyarı vermişsin. Ben bu router ile ilgili Quest 3 sorusu sordum, ayrı konu açmalık soru sormadım. Bu cihazla WiFi bağlantısı yetiyor mu öğrenmek istiyorum ki satın alayım. Mümkünse uyarıyı hesabımdan silin.

@Lycus hocam Quest 3 ile bu routerı kullanırken PCVR mı yoksa Quest 3'ün kendi oyunlarını mı oynuyorsunuz? Ben PCVR için iki cihazı da WiFi'dan bağlayarak randımanlı şekilde oynamayı amaçlıyorum. Şu anda Superonline modemi ile ikisi de 5GHz WiFi olunca arada takılıyor. PC'yi modeme kablolu takmam gerekiyor. Siz nasıl kullanıyorsunuz acaba? Eğer fark yapıyorsa ona göre bu routerı alabilirim.

Son düzenleme:
moderasyon ekibi arkadaşım, okuduğunu anlamadan mesajımı silip uyarı vermişsin. Ben bu router ile ilgili Quest 3 sorusu sordum, ayrı konu açmalık soru sormadım. Bu cihazla Wi-Fi bağlantısı yetiyor mu öğrenmek istiyorum ki satın alayım. Mümkünse uyarıyı hesabımdan silin.

@Lycus hocam Quest 3 ile bu routerı kullanırken pcvr mı yoksa Quest 3'ün kendi oyunlarını mı oynuyorsunuz? Ben pcvr için iki cihazı da Wi-Fi'dan bağlayarak randımanlı şekilde oynamayı amaçlıyorum. Şu anda Superonline modemi ile ikisi de 5GHz Wi-Fi olunca arada takılıyor. PC'yi modeme kablolu takmam gerekiyor. Siz nasıl kullanıyorsunuz acaba? Eğer fark yapıyorsa ona göre bu routerı alabilirim.

Ben kablosuz bir şekilde Virtual desktop aracılığı ile oynuyorum 0 latency var. Pcvr oyunları oynuyorum herhangi bir sorun yaşamıyorum. Oturma odasında modem var o modemden bu Router'e kablo ile bağlantı sağlandım. Router de benim bilgisayarıma bağlı Quest'te Router'in Wi-Fi'sine aynı odalarda olduğum için çekim kalitesi bayağı yüksek oluyor herhangi bir sorun cıkartmıyor ki modem zaten önerilen bir modem.

Yeni konular

Geri
Yukarı