Mercusys MU6H Wi-Fi Adaptörü İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Mercusys-MU6H-01.jpg

Bilgisayarınıza kolayca ve hesaplı bir şekilde Wi-Fi bağlantı yeteneği kazandırmak mümkün mü, bu sorunun cevabını arıyoruz. Evimdeki video kurgu bilgisayarımda kullandığım sistemin anakartı ASUS B550 ProArt Creator içerik üreticiler için birçok güzel özelliğe sahip olsa da dahili Wi-Fi olmadan geliyor. Bu da, çalışma odamı ya da oda planını değiştirmek istediğimde ethernet kablom tarafından kısıtlanacağım anlamına […]

Devamı: Mercusys MU6H Wi-Fi Adaptörü İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Aktif olarak kullanıyorum ve tavsiye ederim. Gerek 2.4GHz gerek 5GHz performansını fazlasıyla beğendim ve en ufak ping problemim olmadı. Aşağı yukarı kablolu kadar ping değerleri veriyor. Elbette konumunuza ve modem konumuna bağlı olarak hız ve ping değerleri değişkenlik gösterebilir. Arada 10 metre olmasına ve birkaç duvara rağmen güzel Wi-Fi performansı var.

Aktif olarak kullanıyorum ve tavsiye ederim. Gerek 2.4GHz gerek 5GHz performansını fazlasıyla beğendim ve en ufak ping problemim olmadı. Aşağı yukarı kablolu kadar ping değerleri veriyor. Elbette konumunuza ve modem konumuna bağlı olarak hız ve ping değerleri değişkenlik gösterebilir. Arada 10 metre olmasına ve birkaç duvara rağmen güzel Wi-Fi performansı var.
Ürünü beğendim fiyatı da uygun ama amazonda falan olumsuz yorum çok siz hiç sıkıntı yaşadınız mı?

Geri
Yukarı