Mercusys MW300UH nasıldır?

Mercusys aslında TP-Link. Güvenle alabilirsiniz.

Mercusys aslında TP-Link. Güvenle alabilirsiniz.
Hocam siz ne kadar süre kullandınız bu ürünü? Bir de çok yer kaplıyor mu fazla veri bulamadım internette. Herhangi bir kopma ya da çekmeme sorunu oldu mu? Önceki adaptörden ağzım yandığı için çok soru soruyorum vaktiniz olduğunda cevaplarsanız sevinirim. :)

Bende bu ürün yok. Bu firmanın router cihazı var. Memnunum. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum.

Hocam hala kullanıyorum, çekim gücü iyi ev 55 MT2 ben en uzak odada yaşıyorum 4 duvar ve yaklaşık 10 mt mesafe var routerla modem arasında, sinyal gücü Full çekiyor. Kablolu 22 Mbps, kablosuz 20-21 Mbps alıyorum çok da fark etmiyor yani.

Hocam hala kullanıyorum, çekim gücü iyi ev 55 MT2 ben en uzak odada yaşıyorum 4 duvar ve yaklaşık 10 mt mesafe var routerla modem arasında, sinyal gücü Full çekiyor. Kablolu 22 Mbps, kablosuz 20-21 Mbps alıyorum çok da fark etmiyor yani.
Peki kopma sorunu var mı hocam benim için önemli de. Etiketime döndüğünüz için de ayrıca teşekkür ederim. :)

Peki kopma sorunu var mı hocam benim için önemli de. Etiketime döndüğünüz için de ayrıca teşekkür ederim. :)

Rica ederim. Kopma sorunu yok, eğer kopmadan kastın bilgisayarın çalışır vaziyetteyken kopmaysa yok. Ancak şöyle bir sorun yaşıyorum, bilgisayardan gücü tamamen kestiğimde ( arkadan şalteri kapatmak gibi ) geri açtığımda nadiren USB'yi algılamıyor. Çıkar tak yapınca düzeliyor.

Geri
Yukarı