Mertcan Bahar Karne Fırçası

• Konuyu başlatan IQRI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 3B
I

IQRI

Ziyaretçi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- - - Güncellendi - - -

Ulan Din kültürün.. Kaç dinim 5! senin kaç? Utanmaz. Ulan dini insanın 2 veya 3 olurmu din lan bu din lan! :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle çocuğun ana babası nasıl biri tahmin etmek zor değil. İzlerken cidden iğrendim çocuktan.

Böyle çocuğun ana babası nasıl biri tahmin etmek zor değil. İzlerken cidden iğrendim çocuktan.

Sanırım ilk kez izliyorsun Mertcanı? O cocuğun mizah anlayışı hayata bakışı standart türk evladına benzemediği için çoğu kişi küfürle cevap verir yaşıtlarıda ne dediğini, yaptığı komediyi anlamaz. Fikir üretip mizahla bunu insanlara göstermeye çalışan üreten bir çocuk. Aslında çocukda demek istemiyorum birçok yetişkinden daha iyi çalışıyor kafası.
Seninde küfürle cevap vermen daha edepli daha anlaşılır olurdu, bu cevabın bir bakıma onun yapmak istediği amaca yani verdiğin reaksiyonla senin kişiliğini test etmiş ve en önemlisi bunu bize göstermeyi başarmış oldu.

Küfür etmediğim halde küfür etti dedin ya helal olsun ve seninde bakış açını değiştirmiş ki Türkiye yazarken "t" harfini küçük yazıyorsun sanki ülke adı veya özel ad gibi görmüyorsun sıradan bir kelime gibi kullanıyorsun. Ve Mert gibi çocukların çoğu veya hepsi bunun gibi değerleri bilmez.
Ve evet ilk kez izliyorum ve standart Türk evladı olmaktan ben gurur duyuyorum. :)

Küfür etmediğim halde küfür etti dedin ya helal olsun ve seninde bakış açını değiştirmiş ki Türkiye yazarken "t" harfini küçük yazıyorsun sanki ülke adı veya özel ad gibi görmüyorsun sıradan bir kelime gibi kullanıyorsun. Ve Mert gibi çocukların çoğu veya hepsi bunun gibi değerleri bilmez.
Ve evet ilk kez izliyorum ve standart Türk evladı olmaktan ben gurur duyuyorum. :)

Sen kazandın ; yazdığımı okumadan seninle karşılıklı fikir alışverişi yani tartışma yapamam. t harfinden benim ne vatan haini dinsiz imansız gevur olduğumu çözdün, yıllarca gizlemiştim demek buraya kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Etti iki ilkinde küfür etmediğim halde küfür etti dedin.
Sana dinsiz, imansız, kafir, zındık falan demediğim halde bana iftira attın buda iki.
Forumda okumadan yorum yapmam sadece o çocuk hakkında görüşümü dile getirdim cevabımıda bire bin katan bir kişi verdi muhattabım değilsin.
Benim bir şey kazandığım yok asıl sen kazandın güzel iftira atıyorsun bundan sonra dikkatli olmam lazım senin karşında. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı