Merve Taşkın hakkında neler düşünüyorsunuz?

''Para için vücudu satmak'' kullanacağım bir cümle olmasa da saygı duyabileceğim ciddi bir mesele. Parasını meşru olarak kazandığı sürece hiçbir sıkıntı ya da acziyet hali göremedim. Erkolar sinirlenmiş sanırım biraz.
Meşru ne? tanım yaparmısın. meşru sadece ceza yasalarının dışına çıkmaksa tabi meşru gibi görünüyor. doğal birşeyi zihinsel yapmak meşru olmaz. insanın zihinsel yaptığı her doğal eylem meşrutiyeti ortadan kaldırır.
Not: merve taşkın sokakta yatan adamla cinsellik yaşasaydı sizden tafarta olurdum emin olun.

Yüce argümanın buysa; şöyle bir uzaktan bakınca 13 yasinda olan ben degil gibiyim, minimum bir 5 sene daha düşün gel sen. Özur dileriz aciz, bol parasını havaya suya atan azgın erkekler. Siz olmasanız olmazdık. 😳

Dediğim gibi duyup duymamanız umurumda ya da konunun asıl öznesinin umurunda değil. Yobaz da demedim kimseye dikkat edilirse. Gariptir böyle terimleri denmese bile kendinize yakıştırıyorsunuz.

Elbette belirtir, kimsenin ifade özgürlüğüne istesem de karışamam buradan. :D

Yani sizin saygı duymadığınızı belirtebilmeniz kadar benim de bunu dalga konusu yapmam aynı derecede meşru gibi. Cevabım saçmaysa da saçma kalsın, mühim değil.

Biz acizsek sen bizden kötü haldesin demek bunları yazdıysan zaten merve taşkını savunmandan belli ettin hadi yürü.

Geri
Yukarı