"Mesaj bölümleri" geldi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Finisterre

Megapat
Makaleler
5
Uzun zamandır aramızda olmayan bölüm tekrardan bizlerle. Artık ne kadar yararlı olduğunuza, ne kadar boş yaptığınıza detaylıca göz atabilirsiniz.

Screenshot 2021-03-08 110226.png

Bu noktada ilgili bölüm eksik çalışabilir. Mesajlarınızın detaylarına indiğinizde ''Aradığınız bulunamadı'' gibi bir hata almanız olası.

Uzun zamandır aramızda olmayan bölüm tekrardan bizlerle. Artık ne kadar yararlı olduğunuza, ne kadar boş yaptığınıza detaylıca göz atabilirsiniz.

Eki Görüntüle 911864

Bu noktada ilgili bölüm eksik çalışabilir. Mesajlarınızın detaylarına indiğinizde ''Aradığınız bulunamadı'' gibi bir hata almanız olası.
Güzel olmuş.
En çok konu dışında takılıyormuşum :D, boş yapmak denilir mi emin değilim. Sonuçta konu dışı bölümünde de tartışma yaratacak ve birçok insanın bilgilenmesini sağlayacak konular var.
Eki Görüntüle 911871

Çünkü konu dışında öyle troll, saçma konular varki😅🤣insan okuyamadan duramıyor ne olduğunu bildiği halde.

Güzel özellik olmuş hocalarım ellerinize sağlık.
İyi ki çok boş yapmamışım.

İndex yenilemesi dolayısı ile bu özellik şu anda eksik çalışabilir. Yenileme gün içinde bitince sorunsuz çalışacaktır.
Abi sabah beni çok korkuttun, rehber konularımı bulamadım. Meğerse farklı yere taşımışsın.

Hepsi yerindeymiş :):
Ama konularda bulunamıyor. @Recep Baltaş bu da index'in bir parçası mıydı? Yoksa bana şaka mı yaptınız?

Dosya Ekleri

• 1615194586747.png
    1615194586747.png
    60,9 KB · Görüntüleme: 147
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı