Mesaj Gönderirken Hata mı Alıyorsun? Bu Konuda Yaz!

Hayırlı olsun...
Peki mesaj gönderirken yanda gözüken yerdeki işletim sistemim Windows 10 gözüküyor ama ben W11 kullanıyorum bunlara ne zaman güncelleme gelecek? @Recep Baltaş

Xenfero güncellendiğinde büyük ihtimal onlarda düzelecek.

Ya da technopat.net kendine has bir UI tasarlayacak.

Hayırlı olsun...
Peki mesaj gönderirken yanda gözüken yerdeki işletim sistemim W10 gözüküyor ama ben W11 kullanıyorum bunlara ne zaman güncelleme gelecek? @Recep Baltaş
Microsoft Windows 11'in Windows 10 değil de Windows 11 olduğunu raporlayana dek gelmeyecek. Bunun sebebi Microsoft.

Buyurun kanıtı:

Hocam, öncelikle sunucu forum adına hayırlı olsun. Allah utandırmasın, güzel günlerde kullanmak nasip olsun.

Bazı arkadaşlar gibi ben de "Bir hata oluştu, daha fazla bilgiyi tarayıcı konsulunda bulabilirsiniz." hatası aldım ama anlık oldu, hemen düzeldi.
Az önce bir kuralı değiştirdim, artık daha da az hata alınmalı.
İlk olarak Xenfero'ya gelmesi gerekiyor. Forum Xenfero tabanlı olduğu için. Ya da sitenin yöneticileri kendi de değiştirebiliyor diye biliyorum.
Önce Windows 11'in kendisini 10 olarak raporlamaya son vermesi gerekiyor ki bu da olmayacak gibi.

Sunucu yazılımını güncelledik. Bu yüzden bazı kodları konulara gönderirken ya da bazı işlemlerde hata alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda lütfen bu konu altına aldığınız hata ne yaparken karşınıza çıktı belirtin. Buna göre sunucu ayarlarımızı güncelleyeceğiz.

Görsel yüklemeye çalışınca desteklenen formatta değil hatası alıyorum ama aynı formatta farklı bir görsel yükleyince hatasız yükleme yapıyor. ( Ekleyemediğim görsel PNG formatında )

Görsel yüklemeye çalışınca desteklenen formatta değil hatası alıyorum ama aynı formatta farklı bir görsel yükleyince hatasız yükleme yapıyor. ( Ekleyemediğim görsel PNG formatında )
Demek ki dosya PNG değil. Şimdi PNG denedim ve sorunsuz yüklendi.

Özellikle Çerez hatası ve iPhone safari tarayıcısı içinde sürekli hatalar var iPhone safari bazen mesaj yazma kutusunu algılamıyor ve mesaj atmıyor. Ek olarak Android kullanıyorum şu an sorunsuz.

Yeni sunucunuz hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız ve kullanıcılara uzun süre hizmet vermesi dileklerimle.

Yeni konular

Geri
Yukarı