Mesajımı niye siliyorsunuz?

voici cest moz

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sayın admin ben sizden mesajı yayına almanızı beklemiyorum. Mesajın bir kısmını kesip kalanını yayımlamak ne demek biz burada üyeler olarak ağırlılı olarak teknoloji tartışıyoruz siz buraya bile sansür uygulayacaksınız bizim işimiz var. Yıllardır Technopat izleyicisim ama bu yaptığınız çok yanlış özelden veya buraya mesaj atın "yazdığın şeyi uygun bulmadım" tarzında bir uyarıda bulunun anlaşaım. Hem konu sahibi arkadaş bile durumu yanlış anlamamış ve zaten yanlış anlaşılacak bir durum yok yazdığım şey -eğer silmeseydin- gayet netti. İnsanlar Sosyalde hayatlarıyla ilgili önemli detayları belki de gerçek hayatta hiç göremeyecekleri insanlarla paylaşıyor ve dertleşiyor siz en basit çıkışlarda bile sansür uygulayacaksanız bizim Sosyalde yazı yazmamızın ne anlamı var?

Herkes kurallar çerçevesinde istediği soruyu Sosyal'e sorabilir. Gidip bunun cevabını YouTube'da bulabilirsiniz demek doğru değil. Yazmak istemiyorsanız yazmamanız gerek. İnisiyatif alarak mesajınızı uyarı vermeden düzenliyoruz konuyu dağıtmaya devam ediyorsunuz. Dağıtmaya devam ettiğinizden mesajınız yeni konuya taşındı.

Herkes kurallar çerçevesinde istediği soruyu Sosyal'e sorabilir. Gidip bunun cevabını YouTube'da bulabilirsiniz demek doğru değil. Yazmak istemiyorsanız yazmamanız gerek. İnisiyatif alarak mesajınızı uyarı vermeden düzenliyoruz konuyu dağıtmaya devam ediyorsunuz. Dağıtmaya devam ettiğinizden mesajınız yeni konuya taşındı.

Herhalde bu aralar yoğunsun çünkü mesajımı açık bir bilinçle okuyan her kişi benim ne demek istediğim anlardı. Ben arkadaşa YouTube'un sorunu için daha iyi bir cevap kaynağı olacağını, ancak yine de Sosyal içinde de yardım bulabileceğini söyledim yani kendisine bir TAVSİYE verdim. Zaten o da beni anlayıp cevabını ona göre verdi. Ayrıca konuyu dağıtmaya çalışmıyorum sadece oraya yazdığım mesajı hiçbir uyarı olmadan bana veya o konudaki insanlara danışmadan silmeniz tamamen özgürlük kısıtlayıcı bir hareket. O zaman ben de size şöyle söyleyeyim siz inisiyatif adı altında günde kaç tane insanın özgürlük hakkını elinden alıyorsunuz?

Yanlış anlaşılmasın Technopat yıllardır severek takip ettiğim bir yer. Sosyalde elimden geldiğince, bildiğim konularda insanlara yardımcı oluyorum bunu mesaj kayıtlarından görebilirsiniz. Bu platform sizinde bildiğiniz gibi tartışma üzerine kurulu siz daha karşı taraf aksiyon bile vermeden cevap hakkımı elimden alırsanız ben müdahale etmek zorunda kalırım. Konuyu uzatmaya gerek yok umarım bu hassasiyetiniz sosyaldeki tüm konular için geçerlidir. İyi çalışmalar iyi Sosyaller.

Technopat Sosyal'de ağırlıklı olarak akademik yazım kuralları çerçevesinde tartışırız. De, da ayrımını, bazı noktalama işaretleri gibi şeyleri düzgün yapamadığım için defalarca engellendiğim oldu. Bir konu hakkında kendi düşüncelerin olmadığı sürece yazdığın yazıda elde ettiğin bilgiyi aldığın kaynağı eklemek önemlidir. Gidin şuraya bakın gibi ibare kullanılması doğru değildir, bakmamız gereken kaynağı yazına eklemelisin. Bu forumda isteğin fikri belirtebilirsin tabii ki düzgün, kurallı bir yazı ve üslup ile.​

Technopat Sosyal'de ağırlıklı olarak akademik yazım kuralları çerçevesinde tartışırız. De, da ayrımını, bazı noktalama işaretleri gibi şeyleri düzgün yapamadığım için defalarca engellendiğim oldu. Bir konu hakkında kendi düşüncelerin olmadığı sürece yazdığın yazıda elde ettiğin bilgiyi aldığın kaynağı eklemek önemlidir. Gidin şuraya bakın gibi ibare kullanılması doğru değildir, bakmamız gereken kaynağı yazına eklemelisin. Bu forumda isteğin fikri belirtebilirsin tabii ki düzgün, kurallı bir yazı ve üslup ile.​

Hocam neyi anlamadınız bilmiyorum ama sizin bu dediniz bir link eğer arkadaş veya admin tıklasa "Can you run it" isminde oyunların sistem gereksinimleri ile bilgisayarınızı karşılaştıran çok faydalı bir web sitesi olduğunu görürdü. Uzun yıllardır kullanırım gayet bildiğim hatta belki sosyalde daha önce alıntıladığım bir web sayfası. Yazdığım yazılarda da herhangi bir imla hatası yok zaten sağ olsunlar 2-3 ay kadar önce son cümlemin sonuna nokta koymayı unuttuğum için bir uyarı da aldım. Benim derdim adminin bu anlamdaki yetkisine çok çabuk ve gereksiz bir şekilde başvurması. Buraya "ha ha" emoteu atan arkadaşlar umarım başınıza böyle bir şey gelmez çünkü ne demek istediğimi hiç anlamaışsınız.

Hocam neyi anlamadınız bilmiyorum ama sizin bu dediniz bir link eğer arkadaş veya admin tıklasa "Can you run it" isminde oyunların sistem gereksinimleri ile bilgisayarınızı karşılaştıran çok faydalı bir web sitesi olduğunu görürdü. Uzun yıllardır kullanırım gayet bildiğim hatta belki sosyalde daha önce alıntıladığım bir web sayfası. Yazdığım yazılarda da herhangi bir imla hatası yok zaten sağ olsunlar 2-3 ay kadar önce son cümlemin sonuna nokta koymayı unuttuğum için bir uyarı da aldım. Benim derdim adminin bu anlamdaki yetkisine çok çabuk ve gereksiz bir şekilde başvurması. Buraya "ha ha" emoteu atan arkadaşlar umarım başınıza böyle bir şey gelmez çünkü ne demek istediğimi hiç anlamaışsınız.
Yazdığın metnin orijinal halini bilmediğim için spesifik bir şey söyleyemiyorum. Yazdığım yazı moderatörün bu konu altında vermiş olduğu cevaptan varsayımsal olarak çıkarım yapıp anlattığım bir bilgilendirme. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı