Mesajlar ve beğeniler kısmı görünmüyor

Sayaçlar geri gelsin

• Evet

Oy: 35 74,5%
  • Hayır

Oy: 12 25,5%

• Oy verenlerin toplamı
    47
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gitmeli. Biz her gün "1000. mesajım" tarzı konular okumak zorunda mıyız? Foruma gerçekten katkı sağlayan isimleri bunun dışında tutuyorum. Onların konuları bir nebze anlaşılabilir.

Ama foruma hiçbir katkısı olmayan trollerin bu tarz konular açması gerçekten sinir bozucu bir durum. Daha dün "100. mesajım eheheh" diye konu görmüştüm. Boş boş işler.

Öyle kişiler mesaj sayılarını tek tek sayar. Mesaj yazmak mı yasaklansın?
100 kişiden daha sanki burasının nüfusu ama...
@etol4040 yönetici paneliyle moderatör paneli farklı. İş yöneticilerde bitiyor yani.

Ben iki panel aynı demedim ki. Panelleri bile karşılaştırmadım.

@etol4040 moderatörler forum düzenini değiştiremiyor, onu diyorum. Moderatörlerin profil bilgisini geri getirmemesi konusunda isyan etmene gerek yok yani.

Gitmeli. Biz her gün "1000. mesajım" tarzı konular okumak zorunda mıyız? Foruma gerçekten katkı sağlayan isimleri bunun dışında tutuyorum. Onların konuları bir nebze anlaşılabilir.

Ama foruma hiçbir katkısı olmayan trollerin bu tarz konular açması gerçekten sinir bozucu bir durum. Daha dün "100. mesajım eheheh" diye konu görmüştüm. Boş boş işler.

Ama yine insanların mesaj sayısı gözüküyor.
Yavaş yavaş sapıtmaya başladı forum.

Bence de iyice sapıtmaya başladı.

Yavaş yavaş sapıtmaya başladı forum.
Bunun sebebi kullanıcı sayısının artması ve iyi insanların Forum'u bırakması. Pandemi öncesi çok iyi gidiyordu sonra herkes eve kapanınca inanılmaz şekilde kullanıcı sayısı arttı. Hatta Forum bile ara ara çöküntüler yaşıyordu. Pandemi sürecinde herkes Forum'a geldi nitelikli kullanıcı sayısı azaldı. Üstelik bir çok iyi insan forumu bıraktı @Yener K. bir örnek mesela.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı