Mesajlaşma imkanımız olsun

Forumların amacı yardım almak, yardım etmektir. Kuruluş amaçları herkesin yardım alabilmesidir, özelden soranın değil.

Böyle bir şey iddia etmedim.

Sence her konu ciddiye alınıyor mu? Tabii ki de alınmıyor, bu sebepten ötürü ufak tefek sorularımızın cevabını bir üyeden alabiliriz. Bu gayet olabilecek bir şey, ayrıca dediğim gibi sosyalleşme sayesinde foruma bağlılık ve katılım artar. İsteyen mesaj özelliğini açar isteyen kapar.

Sence her konu ciddiye alınıyor mu? Tabii ki de alınmıyor, bu sebepten ötürü ufak tefek sorularımızın cevabını bir üyeden alabiliriz. Bu gayet olabilecek bir şey, ayrıca dediğim gibi sosyalleşme sayesinde foruma bağlılık ve katılım artar. İsteyen mesaj özelliğini açar isteyen kapar.
Yalnızca ufak tefek şeylerin sorulacagini garantiliyorsanız getirilsin.

Olsa güzel olur ama bazı kişilerin de belirttiği gibi, bazı bilgili kişilere durmadan mesaj yağabilir. Mesaj sistemine ek olarak, o kişiyi şikayet etme hakları da olmalı. Örneğin; özelden bilgi alış-verişi yapıyor, gibi.

Mevcut olsa bile aynı zamanda yük altında olan moderatör ekibine daha da yük bindirilmiş olacak. Herkes olumlu yönde kullanmayacağı için ve başka kişiler tarafından görülmeyeceği için olumsuz yönde kullanılabilir. Bu da hem kişiye hem de moderasyon ekibine olumsuz anlamda yük bindirecektir.

-Konu Dışı-

Keşke, son bir kez göz ardı etmeden önce tüm düşüncelerimi anlamaya çalışsan. Kendiniz olgunlaktan çıkmış, olgun olduğunu düşünen bir kişi kılıfına büründünüz, benim gözümde. Hak, adeletin bir sonuca araştırarak varmasını savunan birinin bir başkasını anlamadan göz ardı etmesi üzücü ve komik bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı