Mescid-i Aksa'da yangın çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsrail tekrar Mescid-i Aksa'ya bomba attı. Filistinli bir grup insan geçtiğimiz günlerdeki olayı kınamak etmek için Mescid-i Aksa'da protesto düzenledi ve tahtalarla Mescid-i Aksa'nın etrafına barikatlar kurdu. Filistinli grup ile İsrail polisinin arasında sürtüşme yaşandı bunun üzerine İsrail polisi ses bombaları ve plastik mermi kullandı bu bombalardan biri mescidi aksanın yanındaki bir ağacı yanmasına neden oldu. 7'si ağır olmak üzere 300'e yakın insan yaralandı. Yaralananlar arasında Türk bir gazeteci de var!

Kaynak: İsrail yeniden Mescid-i Aksa'da cemaate saldırdı

İsrail tekrar mescid-i Aksa'ya bomba attı. Filistinli bir grup insan geçtiğimiz günlerdeki olayı protesto etmek için mescid-i Aksa'da protesto düzenledi ve tahtalarla mescid-i Aksa'nın etrafına barikatlar kurdu. Filistinli grup ile İsrail polisinin arasında sürtüşme yaşandı bunun üzerine İsrail polisi ses bombaları ve plastik mermi kullandı bu bombalardan biri mescidi aksanın yanındaki bir ağacı yanmasına neden oldu. 7'si ağır olmak üzere 300'e yakın insan yaralandı. Yaralananlar arasında Türk bir gazeteci de var!

Diyecek bir şey yok hocam haberlerden 100 kere duyduğumuz için artık normal geliyor zaten.

Yazık.

Gerçi artık bu konuları bu platformda ne tartışasım ne de konuşasım geliyor. Zulüm görün insanları savunmaktan bile suçlanır olduk. Hayatı forumdan ibaret olan birileri gelip, dediklerinizi ağzınıza tıkmaya çalışıyor.

Tek diyeceğim, umarım Kudüs'ün barış ve huzur kendi olduğu günleri görmek nasip olur.

"Allah'ı sakın zulmedenlerin yapmakta olduklarından habersiz sanma, onları yalnızca gözlerin dehşetle belireceği bir güne ertelemektedir." •İbrahim Suresi 42

1620685866144.png

"Komutanı Muhammed olan Ümmet Boyun Eğmez."

Diyecek bir şey yok hocam haberlerden 100 kere duyduğumuz için artık normal geliyor zaten.
Normalleştirmemeliyiz. Tabii burada ne söylesek boş, herhangi bir yetkimiz bulunmuyor, herhangi bir yorumumuzun önemi yok.

İsrail tekrar Mescid-i Aksa'ya bomba attı. Filistinli bir grup insan geçtiğimiz günlerdeki olayı kınamak etmek için Mescid-i Aksa'da protesto düzenledi ve tahtalarla Mescid-i Aksa'nın etrafına barikatlar kurdu. Filistinli grup ile İsrail polisinin arasında sürtüşme yaşandı bunun üzerine İsrail polisi ses bombaları ve plastik mermi kullandı bu bombalardan biri mescidi aksanın yanındaki bir ağacı yanmasına neden oldu. 7'si ağır olmak üzere 300'e yakın insan yaralandı. Yaralananlar arasında Türk bir gazeteci de var!

Filistinlileri sevmem fakat bu din meselesidir. Yanlış hatırlamıyorsam bir alamet vardı. Kıyamet müslümanlar ile yahudiler savaştığı dönemde kopacaktır. Gibisinden bir sözdü. Bu insanlık ayıbı. O zaman biz de gidelim sümeli manastırına bomba atalım,yahudileri toplama kamplarına alıp yakalım,şeriatı getirelim. Şeriatı da istemiyorum ama adamı çıldırtcaklar en sonunda. Kardeşim babanın malı mı lan bu. Uçan taş var içerde. Ayıp. Biz yapsak bize savaş açarlar. Arkadaşım bana filistin israil olayınıduydun mu demişti. Ben de bana ne söylüyorsun halife miyim ben demiştim. Şimdi anlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı