MESEM'e geçip pişman olmak

Berkay123412

Zeptopat
Daha fazla  
Yaklaşık 6 aydır sanayide çalışıyorum. Okulu sınıfta kalmamak ve para kazanmak için geçtim. Fakat çalıştığım sanayide ki işte hem devlet desteği yok. Ücret alamıyorum hem de iş bana zor geliyor. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Kolay bir meslek önerebileceğiniz bir yer var mı?

Hiç bir iş veya meslek kolay değildir, özellikle sanayi gibi yerlerin iş yükü ve zorluğu daha fazladır. Seçeneğinizin fazla olduğunu sanmıyorum yine de araştırın okul ile görüşün onlarda size yardımcı olabilir.

Yaklaşık 6 aydır sanayide çalışıyorum. Okulu sınıfta kalmamak ve para kazanmak için geçtim. Fakat çalıştığım sanayide ki işte hem devlet desteği yok. Ücret alamıyorum hem de iş bana zor geliyor. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Kolay bir meslek önerebileceğiniz bir yer var mı?
Kolay bir meslek yok. Ben MESEM'de kalıp ustalık belgesi almanı öneririm. Eninde sonunda ev geçindirmeye başlayacaksın orada kalıp belgeni al hazırda işin olsun. Yoksa okumayacaksan ya market kasiyerliği ya da 3 vardiya fabrikada çalışırsın. Üniversitede iyi bölüm tutturamam dersen kesinlikle devam et MESEM'e. Benim lise diplomam var ona rağmen yine işten istifa edip gidip kaydolacağım asgari ücretle ömür geçmiyor. Bitirdiğin zaman kesinlikle pişman olmazsın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı