Çözüldü Meşgul fare imleci sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

B4ybars

Kilopat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar AMD sürücümü 18.12'den 20.4.1'e güncelledikten sonra böyle bir sorun ile karşılaştım. Fare imlecim sürekli meşgul gözüküyor. Görev yöneticisinden işlemlerden baktığımda ise AMD işlemlerinin sürekli kendini kapatıp yeniden açtığını görüyorum.

Screenshot_1.png

2.resimde gördüğünüz gibi kendini kapatmış ama 1 saniye geçmeden tekrar geri geliyor. Döngü halinde bu işlem yani.

Screenshot_2.png

Büyük ihtimalle bundan kaynaklı oluyor ama bir türlü çözemedim arkadaşlar. Windows 10'a geçin demeyin hepinizden çok istiyorum 10'a geçmeyi ama onda da ses gecikmesi ve cızırtı oluyor çözemedim bende 7'ye döndüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Denedim dediklerinizi arkadaşlar maalesef.
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Bu iki AMD dosyasının yerlerini bularak başka klasöre attım sorunum çözüldü. Artık fare meşgul görünmüyor ve de görev yöneticisinde kendilerini resetlemiyorlar.
Denedim dediklerinizi arkadaşlar maalesef.
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Bu iki AMD dosyasının yerlerini bularak başka klasöre attım sorunum çözüldü. Artık fare meşgul görünmüyor ve de görev yöneticisinde kendilerini resetlemiyorlar.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı