Mesleğiniz nedir ve memnun musunuz?

Her nöbet stresli.

Sevgili hocam kendimi yormuyorum derken bütün gün sırada uyumuyorum. Demek istediğim beni ekstra yoran bir şey yok.

Pardon kendimle karıştırdım ben bütün gün uyuyordum
Her nöbet stresli.

Aslında en zor meslek insanlarla uğraşmaktır onları memnun etmek zordur aslında sağlık sektörünün elini öpmek lazım sizin gibi insanlar para ile alınmayacak bir konuda bize hizmet ediyorsunuz ve bize sağlığımıza önem veriyorsunuz okulunu okuyup kafa yorup bu konumlara geliyorsunuz bazen insanlar stresli ve yoğun bir gün geçiriyor siz yine de alttan alın derim umarım bir gün herkes anlayışlı ve herkesin birbirine saygı gösterdiği günler gelir.

Kaldırım taşı sayıcısıyım. Technopat'a çaycı alımı olunca yeşillendirin.

Arkadaşlar, mesleğiniz nedir ve memnun musunuz? Sorum basit. Merak ediyorum insanlar hangi dallarda çalışıyor hangi meslekler çıkacak. Ben parke işi yapıyorum.

Öğrenciyim sayısal favori.

Öğrenciyim sayısal favori.

Bende öğrenciyim sayısalı bir türlü beceremem aslında matematik ve bilimi severim doğru her zaman tekdir bu yönden ilgimi çeker ve bu iki dalın normal hayatta defalarca kullanıyoruz ama ben yine de başarısız oluyorum

Hocam yönetim bilişim sistemleri nasıl bir bölüm? Yazılım ile alakalı mı?

Genel olarak işletme ağırlıklı yazılım az var diyebilirim. Sayısal bölüm olmadığı için yazılım yok herhalde. Üniversite farkından da olabilir tabii Anadolu üniversitesinde okuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…