Mesleğiniz nedir ve memnun musunuz?

Bende öğrenciyim sayısalı bir türlü beceremem :D aslında matematik ve bilimi severim doğru her zaman tekdir bu yönden ilgimi çeker ve bu iki dalın normal hayatta defalarca kullanıyoruz ama ben yine de başarısız oluyorum :D

Benim gelen denemeler çoğunlukla matematik ve fen ful oluyor. Sözel hiç beceremem.

Arada yorulduğumuz zamanlar, stresli zamanlarımız oluyor fakat genel anlamda memnunum. Bir insan sağlığı için bir şeyler yapabilmek manevi olarak gerçekten çok mutlu ediyor insanı. Sevmeyen için yapılacak meslek değil zaten.

Arada yorulduğumuz zamanlar, stresli zamanlarımız oluyor fakat genel anlamda memnunum. Bir insan sağlığı için bir şeyler yapabilmek manevi olarak gerçekten çok mutlu ediyor insanı. Sevmeyen için yapılacak meslek değil zaten.

İyi ki varsın teşekkür ederim.

Ruh hastasıyım. Memnun değilim.

Hmm ehe ehe ş-şey hayatta en ufak şeylerden zevk almanızı öneririm ehe mesela güneşin doğuşu güneşin teninize verdiği ısı hissi rüzgar esince yapraklardan gelen o güzel ses ve çevrenizdeki olayların farkında değiliz aslında mucize her yerde sadece doğru pencereden bakmak önemli umarım ironidir dediğiniz :D

2021 bilgisayar mühendisliği mezunu test mühendisiyim :) ve işimden memnunum şu anda.

Harika dostum umarım hep memnun kalırsın kendini geliştirmeye devam etttt.

Öğrenciyim öyle sıradan ne mutluyum ne üzgünüm.

Hmm sıkıcı olduğu kesin ama idare etmek lazım iyi yönleriden bakın illaki anlaştığınız birileri vardır onlarla aynı ortamda her gün sohbet etmek güzel bir şey bence öğrenciliğinde güzel yanları var.

Benim gelen denemeler çoğunlukla matematik ve fen ful oluyor. Sözel hiç beceremem.

Full mü ehee şey tebrik ederim keşke benim de Full olsa :D umarım hedefine varırsın sözel kısmında ise önerim kitap okumak okuduğunu anlamak ve bol bol paragraf çözmek üniversite sınavı için tabii ki bu dediklerim sözel aslında bizim görüşlerimiz değil de belli bir düşünce kalıplarını aşılamak istiyorlar yani yaratıcılık yapamıyorsunuz kafanızdan onlar gibi veya çoğul olarak düşünmeye zorluyor 4 şıktan tek doğru var ama herkes aynı düşünceye sahip değil doğru düşünce tarzını öğrenmemiz gerekiyor soruları çözmek için kitap okumayı düşünün derim okuyorsanız arttırın.

Son düzenleme:
Çağrı merkezinde çalışıyorum orta diyebilirim, kripto borsa ve mining tarafı içinde ortanın biraz üstü bunun dışında kendime ait site ile uğraşıyorum mutluyum aynı zamanda okuyorum okul için mutsuzum diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı