Meslek Edindirme Kursları İşe Yarıyor mu?

SuiCast

Kilopat
Yaşım 17 açıktan lise okuyorum. Ailem meslek edindirme kurslarına gitmem konusunda baskı baskı yapıyor. Sizce bu kurslara gitmeli miyim? Kodlama Autocad vb işe yarar mı?

Eger okumuyorsaniz (Okul) 1 dakika bile düsünmeden gidin. Altin bilezigini elde edin.
Para kazanma vs. diye bakmayin olaya geleceginize yatirim yaptiginizi düsünün. Ben hem meslek yapiyor hem de okuyordum zamaninda. Yetmez gibi aksamlari anketörlük yapiyordum. Iki meslegim olsaymis keske.

Sevgiler :)

Altin bilezigini elde edin.
Kesinlikle katılıyorum. Örgün öğretim değilse okulunuz ne bulursanız size hitap eden gidin. Bu para getirir mi demeyin hiç birine. Arkadaşım öyle kurslardan geçerek Google Ads. kursuna ulaştı ve sertifikasını aldı. Onun için fırsat oldu bu resmen.

Doğalgazlı kazan yakma ateşçi belgesi alın. Her zaman lazım olan bir belgedir. Çoğu yer bu sertifikaya sahip eleman arıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı