Meslek lisesi bilişim 10. Sınıf hangi programlama dili ile başlanıyor?

Biliyorum öyle tabide zevkle yaptığım için hemen başlamak istiyorum o video yararlı olurmu çünkü diğer videolara bakıyorum 1 ders 30 dk ve meslek lisesi bilişim mezunu olunca üniversitesiz iş imkanımız var mı ?
Hevesli olman güzel. Bu tarz videolarla kendini geliştirebilirsin zaten bide okulda görüceksin senin için yeterli olucaktır sanırım. Meslek bilişim mezunu olduğunda iş imkanı var mı inan ben de bilmiyorum. İlerleyebildiğin kadar ilerle bu konuda piyasa şu an iyi değil zaten.

Hevesli olman güzel. Bu tarz videolarla kendini geliştirebilirsin zaten bide okulda görüceksin senin için yeterli olucaktır sanırım. Meslek bilişim mezunu olduğunda iş imkanı var mı inan ben de bilmiyorum. İlerleyebildiğin kadar ilerle bu konuda piyasa şu an iyi değil zaten.
Bazıları yok diyo bazılarıda kötü yazılımcılara yok has iyi bilen kendini geliştiren yazılımcalara var diyorlar donanım algoritma word ezberimde bu arada .d teknik resim ve temel elektronik dersleri bulamadığım için bakamadım onlara
Bu arada ben ders calısmayı felan sevmem asla ama nedense bilgisayar konusunda çalışmak öğrenmek hoşuma gidiyor 7 yaşımdan beri bilgisayar işindeyim bilişime gidenlerin çoğu bilmeden istemeden oturarak para kazanma düşüncesinden dolayı gidiyorlar saadete gelirsek benim ingizcem iyi değil programlama dilini öğrensem yeterli olurmu ?
Bide c# okunuşu nasıl ?
Bölüme gidenlerin çoğu başarısız olduğundanda olabilir burda dediğim gibi

Son düzenleme:
Bazıları yok diyo bazılarıda kötü yazılımcılara yok has iyi bilen kendini geliştiren yazılımcalara var diyorlar donanım algoritma word ezberimde bu arada .d teknik resim ve temel elektronik dersleri bulamadığım için bakamadım onlara

Bölüme gidenlerin çoğu başarısız olduğundanda olabilir burda dediğim gibi
Teknik resim için sadece cetvel gönye gerekir. Çok kasılacak bir ders değil. Temel elektronik nedir?

Teknik resim için sadece cetvel gönye gerekir. Çok kasılacak bir ders değil. Temel elektronik nedir?
Temel elektronik ve ölçme bizde varmı bilmiyorumda googleden baktım o derste varmış
ve o attığım linkin 35 dakikasını izledim çok karışık geldi.
Ve sıkıcı geldi galiba ben bilgisayar toplama fln seviyorum

Son düzenleme:
Temel elektronik ve ölçme bizde varmı bilmiyorumda googleden baktım o derste varmış
ve o attığım linkin 35 dakikasını izledim çok karışık geldi.
Ve sıkıcı geldi galiba ben bilgisayar toplama fln seviyorum
Biz temel elektronik görmüyoruz. Donanımı seviyorsan ilerde bilişim bölümü zaten yazılım ve donanım bölümü olarak ikiye ayrılıyor. Donanımı seçebilirsin.

Biz temel elektronik görmüyoruz. Donanımı seviyorsan ilerde bilişim bölümü zaten yazılım ve donanım bölümü olarak ikiye ayrılıyor. Donanımı seçebilirsin.
Onun geleceği yok ya donanımın
Çok sık baktığımdan kendimi sıkmış olabilirim ondanda olabilir bilişime giderim orda oğrenirim heralde ama programlama dilinide ing matım kotu tek derdim bunlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı