Meslek lisesi bilişim bölümü nasıldır?

Bumm be

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Anadolu lisesinden meslek lisesine geçeceğim. Bilişim bölümü okumayı düşünüyorum. Sizce iyi bir bölüm mü? Aranızda bilişim bölümünü okuyan arkadaşlar varsa nasıl sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Anadolu lisesinden meslek lisesine geçeceğim. Bilişim bölümü okumayı düşünüyorum. Sizce iyi bir bölüm mü? Aranızda bilişim bölümünü okuyan arkadaşlar varsa nasıl sizce?
Ben okuyorum ama Sivas Bilişim Lisesi'nde okul meslek olarak adı geçse de teknik bir lise oldu 3 senedir. Bana kalırsa güzel, sayısal ağırlıklı ve meslek derslerinin de hakkını veren bir lise ama normal meslek lisesinde bölüm olarak nasıldır bilmem.
Hangi okul olduğunu belirtirseniz daha iyi olur.

Ben okuyorum ama Sivas bilişim lisesi'nde okul meslek olarak adı geçse de teknik bir lise oldu 3 senedir? Bana kalırsa güzel, sayısal ağırlıklı ve meslek derslerinin de hakkını veren bir lise ama normal meslek lisesinde bölüm olarak nasıldır bilmem.

Hangi okul olduğunu belirtirseniz daha iyi olur.

Didim mesleki ve teknik Anadolu lisesi.

Geri
Yukarı