Meslek lisesi metal bölümü nasıl?

eyoo22

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar liseye yeni geçtim. Meslek lisesi bölüm olarak metal seçtim nasıl sizce? Genellikle kötü diyorlar ama bana hem hocaları çok samimi geldi hem de direkt sınıftan geçiriyorlar, zaten mezun olunca o işi yapmayacagım, askeriye düşünüyorum. Nasıl sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar liseye yeni geçtim. Meslek lisesi bölüm olarak metal seçtim nasıl sizce? Genellikle kötü diyorlar ama bana hem hocaları çok samimi geldi hem de direkt sınıftan geçiriyorlar, zaten mezun olunca o işi yapmayacagım, askeriye düşünüyorum. Nasıl sizce?
Askeriye de teknisyen benzeri olmak istiyorsan çok kendini salma derim orda disiplin ve nizam hiç düşünmediğin kadar çünkü bir hatanda görevden atarlar ya da en iyi ihtimalle rütbe düşürtürler.

Askeriye de teknisyen benzeri olmak istiyorsan çok kendini salma derim orada disiplin ve nizam hiç düşünmediğin kadar çünkü bir hatan da görevden atarlar ya da en iyi ihtimalle rütbe düşürtürler.

Askeriye girersem metalden girmem yani teknik astsubay olmam normal astsubaylık yani mesela orduevlerinde görevli hastanede görevli törenlerde görevli operasyonlara katılma falan vb.

Askeriye girersem metalden girmem yani teknik astsubay olmam normal astsubaylık yani mesela orduevlerinde görevli hastanede görevli törenlerde görevli operasyonlara katılma falan vb.
Anladım hocam ne demek istediğinizi mühendislik tarzı istemiyorsunuz siz anladım.O işi yapmayacaksın sıkıntı yok bence.

Geri
Yukarı