Meslek lisesinde 12. sınıf seçmeli temel matematik dersi sorumlu ders mi?

masterYusuf

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben şu an 12. sınıf bilişim okuyorum. Meslek lisesi seçmeli temel matematik 2. dönem sınavdan kaldım 1.dönem geçtim. Diğer derslerim çok iyi. Edebiyat ortalamam 78, genel ortalamam 72,34. Ben mezun olur muyum diploma alır mıyım? Bana yardım edin içim rahatlansın. Çok canımı sıktı bu ders. Bir de seçmeli matematikten proje aldım acaba diploma alır mıyım?

Yaş 19 askerlik için yoklama başvurusu yapacağım diplomayı aldıktan sonra yapmak istiyorum bunu, bilgi verin.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehberlik hocana veya ders hocasına sormak daha net bilgi sahibi yapar forumda uğraşacağına.

İlk tecilde diplomasız da tecil yapılıyor diye biliyorum.

Seçmeli dersler baraj ders olamaz. Meslek lisesinde 12.sınıfta Türk Dili ve Edebiyatı ile İşletmelerde Beceri Eğitimi dersleri baraj derstir. İBE' den ve Edebiyattan geçtiysen, son haftadaki beceri eğitimi snavını da geçersen mezun olursun. (Meslek dersi öğretmeni) :)

Rehberlik hocana veya ders hocasına sormak daha net bilgi sahibi yapar forumda uğraşacağına.

İlk tecilde diplomasız da tecil yapılıyor diye biliyorum.

Yok direkt mezun bilgileri çıkıyor, en düşük şu an ortaokul gözüküyor birini seçmem lazım.

Seçmeli dersler baraj ders olamaz. Meslek lisesinde 12.sınıfta Türk Dili ve Edebiyatı ile İşletmelerde Beceri Eğitimi dersleri baraj derstir. (Meslek dersi öğretmeni) :)
Hocam çok teşekkür ederim,

Sınavlar ve proje hyla girilmiş,

Seçmeli dersler baraj ders olamaz. Meslek lisesinde 12.sınıfta Türk dili ve edebiyatı ile işletmelerde beceri eğitimi dersleri baraj derstir. İbe'den ve edebiyattan geçtiysen, son haftadaki beceri eğitimi snavını da geçersen mezun olursun. (meslek dersi öğretmeni) :)

Bu hafta bize beceri eğitimi görüntülü bir şekilde sınav yapacaklar her türlü geçerim stn ben bundan, yazılım ve bilişim en iyi şekilde biliyorum stn web sitesi bile kurmuşum, buradan ziyaret edebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230529_155840.jpg
    Screenshot_20230529_155840.jpg
    143,8 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_20230529_155832.jpg
    Screenshot_20230529_155832.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Yok direkt mezun bilgileri çıkıyor, en düşük şu an ortaokul gözüküyor birini seçmem lazım.

Hocam çok teşekkür ederim,

Sınavlar ve proje hyla girilmiş,

Bu hafta bize beceri eğitimi görüntülü bir şekilde sınav yapacaklar her türlü geçerim stn ben bundan, yazılım ve bilişim en iyi şekilde biliyorum stn web sitesi bile kurmuşum, buradan ziyaret edebilirsiniz.
Güzel. Seçmeli dersi kafana takmana gerek yok. Diğer notlar iyi zaten.

Geri
Yukarı