Meslek lisesinde baraj derste kalınırsa sınıfta kalınır mı?

zyngli

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, ben sivil havacilik okumak icin kendim isteyerek meslek lisesine gittim. Ama meslek derslerinin bu kadar zor ve agir olduğunu bilmiyordum. 4 tane meslek dersimiz var en önemlisi 5 saatlik olan ders. İlk sinavdan 24 almistim yarin da 2. sinavina gireceğim ondan da bayağı düsük bekliyorum cünkü kadin sadece konu basliklarini vermis yani o kadar sinav arasinda kendisinin sinavina öyle kafa yorarak calisamadim. Anlayacaginiz bayağı zor bir sinav. Ondan da bir 20-30 almayi düsünüyorum ama sözlülerimi yüksek girer bayağı dersine katiliyorum, gözündeyim. Onun dersinden kalsam sinifta kalir miyim? Cünkü onun dersi baraj ders. (gecen dönem onun dersinden 53 ortalama ile gectim). Edebiyattan, matematikten falan kalmiyorum. Baska bir yerde okudum biri sorumluluk kalmis olursun dedi her iki dönemde de kalinca sorumluluga girmiyor muyduk? Ben önceki dönem biyoloji, cografya (karantina yüzünden biyoloji projesini teslim edemedim ve cografya performans sinavina giremedigim icin) o derslerden kaldim bir de bir tane daha 2 saatlik meslek dersinden kaldim (sorumluluk sinavina falan girmedim). Su ana kadar kafamda bir ders ortalamalari falan hesapladim bu 5 saatlik meslek dersi harici hepsinden geciyorum. Baraj meslek dersinden kalirsam bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı