Meslek lisesinde bölüm değiştirmek mümkün mü?

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, lise tercihlerinde mobilya bölümüne kayıt yaptırmıştım, pişman olursam daha sonradan herhangi bir bölüme değişiklik yapabilir miyim?

Hocam bakın şimdi 9 ve 10 istediğiniz gibi özgürsünüz değiştirmede 11 ve 12 de ne yazikki bölüm değiştiremiyorsunuz ama aynı bölümü olan okula gidebiliyorsunuz. Bende elektrik okuyorum ah ne zaman bilişime geçeğim derken 12 olmuşum farkında değilim.

Hocam bakın şimdi 9 ve 10 istediğiniz gibi özgürsünüz değiştirmede 11 ve 12 de ne yazikki bölüm değiştiremiyorsunuz ama aynı bölümü olan okula gidebiliyorsunuz. Bende elektrik okuyorum ah ne zaman bilişime geçeğim derken 12 olmuşum farkında değilim.
Boşverin hocam, elektriğe bir kere girdin mi çıkışı yoktur, deneyimlenmiş onaylanmıştır. Asenkron motorlar, pnömatik sistemler, zevkli ama bilene iyi olan bölüm :)

Boşverin hocam, elektriğe bir kere girdin mi çıkışı yoktur, deneyimlenmiş onaylanmıştır. Asenkron motorlar, pnömatik sistemler, zevkli ama bilene iyi olan bölüm :)
Bence zevkli değil elektrik okudum bende asenkron motor cart curt derken arkada uyuyordum temrinleri yazmıyordum.

Bence zevkli değil elektrik okudum bende asenkron motor cart curt derken arkada uyuyordum temrinleri yazmıyordum.
Temrinler lanet birşey, ama iyi yönünden bakın 9 saatlik dersten iyi puan alınca otomatik 10 puan yükseliyor ortalama. Ben işin biraz daha içinde olduğum için bana zevkli geliyor yapmak.

Temrinler lanet bir şey, ama iyi yönünden bakın 9 saatlik dersten iyi puan alınca otomatik 10 puan yükseliyor ortalama. Ben işin biraz daha içinde olduğum için bana zevkli geliyor yapmak.

Bana elektrik hiçbir zaman zevkli gelmemişti zaten bilişim istiyordum elektrikte kalmıştım
Evet temrinleri yazmak hiç zevkli gelmezdi her zaman arkadaşıma yazdırırdım bir miktar karşılığında :D

Bana elektrik hiçbir zaman zevkli gelmemişti zaten bilişim istiyordum elektrikte kalmıştım
Evet temrinleri yazmak hiç zevkli gelmezdi her zaman arkadaşıma yazdırırdım bir miktar karşılığında :D
Zaten çoğu kişi elektriği seçip üni okumuyor, ben yurtdışına çıkmak için öğrenmek istiyorum, yani çokta zevk aldığımdan değil :)

Geri
Yukarı