Meslek lisesinden açık liseye geçiş

Beach House

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben 12. sınıfın 2. döneminde açık liseye geçtim ve 167 kredi ile başladım sorumlu olduğum ders 1 taneydi ondan puan alamadım ve bu krediyle başladım. Ve vermem gereken 4 ortak ders var onları verince ve kredim 170 olunca liseden mezun olabiliyorum. Geçiş yapmak isteyenlere umarım bir bilgi sağlayabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
12. sınıfa kadar gelip 12. sınıfta hani liseyi bitirememek imkansız zaten. Herhalde staj yapmamak için açık liseye geçtiniz, doğru bir karar verdiniz bence. YKS hazırlığı yapabilirsiniz.

Aynen öyle oldu. Kredi hakkında bilgi vermek istedim Anadolu lisesine göre kredi daha düşük başlanıyor.

Ben 12. sınıfın 2. döneminde açık liseye geçtim ve 167 kredi ile başladım sorumlu olduğum ders 1 taneydi ondan puan alamadım ve bu krediyle başladım. Ve vermem gereken 4 ortak ders var onları verince ve kredim 170 olunca liseden mezun olabiliyorum. Geçiş yapmak isteyenlere umarım bir bilgi sağlayabilmişimdir.
geç gördüm kusura bakmayın ama sormam lazım 9,10,11 sınıf ortalamanız kaç acaba bende ona göre geçecemde.

Geç gördüm kusura bakmayın ama sormam lazım 9, 10, 11 sınıf ortalamanız kaç acaba bende ona göre geçecemde.

Üç senenin ortalaması 76 idi bu arada meslek derslerinden aldığın puanlar açık lisede etkisi olmuyor kültür derslerindeki notlarına bakılıyor bir de açık lisede kredi kasmak çok kolay sınavdan 45 üstü alman o dersten kredi alman için yeterli senin ortalaman kaçtı?

Üç senenin ortalaması 76 idi bu arada meslek derslerinden aldığın puanlar açık lisede etkisi olmuyor kültür derslerindeki notlarına bakılıyor bir de açık lisede kredi kasmak çok kolay sınavdan 45 üstü alman o dersten kredi alman için yeterli senin ortalaman kaçtı?
Benim 9,10,11.sınıf ortalamam 71 oluyor.
Sence ben tahmini kaç kredi alırım ?

Son düzenleme:
Benim 9, 10,11.sınıf ortalamam 71 oluyor.
Sence ben tahmini kaç kredi alırım?

Yani sadece tahmin yürütüyorum 130-150 arası başlarsın bence.
Okulda rehberlik öğretmenine sor o yardımcı olur veya yakındaki halk eğitim merkezine git orada da bilgi verirler.

Yani sadece tahmin yürütüyorum 130-150 arası başlarsın bence.
Okulda rehberlik öğretmenine sor o yardımcı olur veya yakındaki halk eğitim merkezine git orada da bilgi verirler.
knk bizim Pandemi den dolayı gidemediğimiz okul dönemi var e-okulda herhangi bir not bilgisi de yok açık liseye geçtiğimiz zaman bu dönemden kredi işlemi nasıl oluyor bununla ilgili bir bilgin varmı

Geri
Yukarı