Çözüldü Meslek lisesinden düz liseye geçmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mustafa_06

Decapat
Daha fazla  
Şu anda meslek lisesinde elektrik elektronik okuyorum ama bu bölümü zaman geçtikçe hiç sevmemeye başladım. En başta istediğim bilişimdi ama o bölüme gidemedim. Şimdi de düz liseye geçmek istiyorum, sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu işler nakille oluyor. Nakil zamanlarını bilmiyorum, onu okulunuza sorabilirsiniz nakil zamanı ne zaman oluyor diye ona göre nakilinizi isteyebilirsiniz.
Bu işler nakille oluyor. Nakil zamanlarını bilmiyorum, onu okulunuza sorabilirsiniz nakil zamanı ne zaman oluyor diye ona göre nakilinizi isteyebilirsiniz.

1 2 hafta önce falan başka bir meslek lisesine nakil aldırmak için gitmiştim o okulda bölümüm olmadığı için nakil aldıramadım ama açıktı o zaman olsaydı hemen alacaklardı nakili.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Mustafa_06 artık Galasaray lisesi gibi liselere gidilmediği sürece diğer liseler de aşağı yukarı aynı, bir fark yok. Eğer evde adamakıllı ders çalışırım diyorsanız açık liseyi de düşünebilirsiniz, sizin için çok çok avantajlı olacaktır.

@Mustafa_06 artık Galasaray lisesi gibi liselere gidilmediği sürece diğer liseler de aşağı yukarı aynı, bir fark yok. Eğer evde adamakıllı ders çalışırım diyorsanız açık liseyi de düşünebilirsiniz, sizin için çok çok avantajlı olacaktır.

Yani tek başıma oturup da adamakıllı ders çalışıcak biri değilim tek başıma yapamayacağımı bildiğim için düz liseye geçmeyi istiyorum ayrıca bu staj işi gerçekten çok zor

Yeni konular

Geri
Yukarı