Meslek lisesine giden biri üniversite kazanır mı?

Arkadaşlar, ben dershane yazıldım güzel okulumuzda ders işlenmediği için fakat herkes Anadolu veya özel okula gidiyor. Çoğu Anadolu lisesi meslek lisesi yok. Ben de moralimi bozuyorum. Bu sene 3 gün staj var. Tabii her Anadolu lisesi kazanacak diye bir şey yok da ama bir oranın ortamı ayrı bir de mesleğin. Anadolu'da tüm dersler var. Bizde matematik de yok. Gel de sen kazan. Dershanenin okulla birlikte güzel daha yardımcı ama ben okulda işlemediğim şeyi dershanede görünce yabancılık çekiyorum. Seneye sınava gireceğim daha hiçbir şey bilmiyorum. En sonunda dershaneden ayrılacağım gibi. Ümidim kalmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yatkınlığınıza bağlı eşit ağırlık 2 yıllık üniversite okucaksınız daha çok işinize yarar ama yok ben 4 yıllık istiyorum derseniz yatkınlığınıza göre tercih edebilirsiniz.

Yatkınlığınıza bağlı eşit ağırlık 2 yıllık üniversite okucaksınız daha çok işinize yarar ama yok ben 4 yıllık istiyorum derseniz yatkınlığınıza göre tercih edebilirsiniz.

2 yıl yeterde hocam ben bilişim istiyorum oda YBS 4 yıl of çok karışık ya. Bir de bu yönerge hala bekliyorum e-Devlet nakil işleminde bakım var diyor. Müdür bekleyin diyor.

Geri
Yukarı