Mesleki açık öğretim lisesine gitmeli miyim?

Mustafa Güney

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben şu an açık lisedeyim ama üniversiteye gitmeyi düşünmüyorum. Meslek öğrenmek için mesleki açık öğretim lisesine gitmeli miyim ve haftada kaç gün ders var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence gitmelisin hafta sonları 2 gün dersler oluyor ben meslek mezunuyum bölümüm bilişimdi programlamadır vs görüyorduk her hafta sonu 2 gün öglen 2 3 e kdr sürüyordu ders. Üni gitmeyeceksn madem 4 senede ne görürsen abicim ne kavrayabilirsen bölümüne göre

Gitmelisin normal açık öğretim gibi değil alan derslerini gösteriyorlar. Temeli öğrenmek ve diploma almak için çok iyi bir yol devamı kendini ne kadar geliştirdiğine bağlı.

Bence gitmelisin hafta sonları 2 gün dersler oluyor ben meslek mezunuyum bölümüm bilişimdi programlamadır vs görüyorduk her hafta sonu 2 gün öglen 2 3'e kdr sürüyordu ders. Üniversite gitmeyeceksn madem 4 senede ne görürsen abicim ne kavrayabilirsen bölümüne göre.

Abi sen şu an ne meslek yapıyosun üniversite okudun mu?

ben suan websitesi yönetiyorum üniversite direk geciş hakkı vardı önceden 2 senelik bilişim devam ettim ama bıraktım 2. senemde. Sana meslek gitmeni hafta sonu derslerini ögrenmeni tavsiye ederim ona göre cıraklık kalfa vs yoluna bakarsın istedigin bölüme yazılıp

Ben şu an web sitesi yönetiyorum üniversite direk geciş hakkı vardı önceden 2 senelik bilişim devam ettim ama bıraktım 2. senemde. Sana meslek gitmeni hafta sonu derslerini ögrenmeni tavsiye ederim ona göre cıraklık kalfa vs yoluna bakarsın istedigin bölüme yazılıp.

Bende bir ara yazılıma merak sardım HTML CSS boostrap öğrendim Udemy'den Java scirpte gelince saldım acaba bende bilişim bölümüne gidip liseyi bitirince iş bulabilir miyim? Üniversite okumadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı