Mesleki eğitim merkezinden örgün eğitime geçebilir miyim?

Nasıl yani gerçekten mı meslek lisesindeki mesleki eğitim öğrencileri için değil mi, dönem normal okul gibi mi bitiyor.
Bana öyle dedi. Ve ayriyeten bir daha örgün eğitime geçemiyormuşuz. Sebebi ise tasdikname verilmesiymiş. Kısaca bizim örgün eğitim hayatımız bitti. Ya açık ya da çalışmak. Başka çaremiz kalmadı

Bana öyle dedi. Ve ayrıyeten bir daha örgün eğitime geçemiyormuşuz. Sebebi ise tasdikname verilmesiymiş. Kısaca bizim örgün eğitim hayatımız bitti. Ya açık ya da çalışmak. Başka çaremiz kalmadı

Nasıl yani açik öğretime geçip oradan da örgüne geçebiliyoruz öyle bir şey var dilekçeler bile yayinlandi internette

Bana gecemiyorsunuz dendi. Sen yine de dene şansını dostum

Dostum geçmek isteyen geçer onlar yalan söylemiş zaten idarecilerin çoğu böyle yalan söyler, bana da müdür yardımcımız dönemin eylül de bittiğini ve eylül'e kadar zorunlu çalişcağimi söylemişti oysaki öyle değilmiş sirf yazin işe gitmeyip yatmayalım diye söylemiş

e-Okul hesabına girebiliyor musun? Ben örgün eğitime tekrar geçilemez diye biliyorum.

Selamünaleyküm. Ben de mesem geçmiştim şimdi pişmanım yeniden okula dönmek istiyorum dönebilir miyim?

Bir sorum olacak, ben de devamsızlıktan dolayı meseme yazıldım meslek lisesinde okuyorum eğer geçmesem kalacaktim, şu an da yeni işe başladım ancak çalışacak gücüm yok gerçekten hayattan soğudum zaten dönem eylül de bitiyormuş, tekrardan örgüne geçsem devamsızlık ne olur her şey sil baştan mı olur?
Beyler bende mesem geçtim pişmanım

hevesliydim okulu pek sevmiyordum ama ise başladığım da okulu özlemeye başladım evde geçirdim vakit cok az tekrardan okula geçmek istiyorum gecilebiliniyormu

Son düzenleme:
Selamünaleyküm. Ben de mesem geçmiştim şimdi pişmanım yeniden okula dönmek istiyorum dönebilir miyim?

Bende mesem geçtim pişmanım.

Hevesliydim okulu pek sevmiyordum ama ise başladığım da okulu özlemeye başladım evde geçirdim vakit cok az tekrardan okula geçmek istiyorum gecilebiliniyor mu?

Dostum geçilebiliyor diye biliyorum bunu hocanla ve okul ile konuşmalısın ama dönem atladiği zaman geçebiliyosun yani dönem de eylül de atlanacak.

Eninde sonunda zaten çalışacaksın neden sters yaptın ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı