Messenger, Instagram DM çöktü

Facebook ve Instagram dm gönderme serverlerı çökmüş durumda. Bu çökme şirketten açıklama olmamasına rağmen Instagram ve Facebook Messenger, Messanger ve bildirimlerinin ortak yapma girişiminden dolayı bir bakım çalışması olduğunu düşünüyorum yakın zamanda çözülecektir bilginize.
Çökme durumu 25.02.2021 15:00 civarı başlamış bulunmaktadır. Bu sizden değil server kaynaklıdır gereksiz sayfa yenilemesi vb. işlemleri veya uygulama silip kaldırma işlemleri yapmayın. Zararlı vb. girmedi bilginize :)

Facebook ve Instagram dm gönderme serverlerı çökmüş durumda. Bu çökme şirketten açıklama olmamasına rağmen Instagram ve Facebook messenger, messanger ve bildirimlerinin ortak yapma girişiminden dolayı bir bakım çalışması olduğunu düşünüyorum yakın zamanda çözülecektir bilginize.
Çökme durumu 25.02.2021 15:00 civarı başlamış bulunmaktadır. Bu sizden değil server kaynaklıdır gereksiz sayfa yenilemesi vb. işlemleri veya uygulama silip kaldırma işlemleri yapmayın. Zararlı vb. girmedi bilginize :)

Bu medya platformlarına bir sülük gibi bağlı olmadığım için beni ve benim gibi insanları pek bağlamıyor :D. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler hocam.

Bunu duyan İtopya:
1614273077399.png

İnstagram DM'e girebiliyorum bilgisayarda
Girmede değil göndermede sıkıntı var. Sizde yaşanmıyorsa da, yakın zamanda ya yaşayacaksınız ya da yaşamışssınız gelip gidiyor sizdeki server.

Yeni konular

Geri
Yukarı