Mesut Cevik-Force sistem nasıl?

DULBIRAKAN

Hectopat

Arkadaşlar yukarıda linkini atmış oldugum sistemi aldım çünkü kendi bilgisayarım çok eskidi ayrıca bir diger sebebi ucuz geldi. Yani en uygun olanı buydu ve tam bütçeme uyuyordu. İyi mi yaptım yoksa kötü bir karar mıydı bilmiyorum. Sizin fikirlerini duymaya ihtiyacım var.

Arkadaşlar yukarıda linkini atmış oldugum sistemi aldım çünkü kendi bilgisayarım çok eskidi ayrıca bir diger sebebi ucuz geldi. Yani en uygun olanı buydu ve tam bütçeme uyuyordu. İyi mi yaptım yoksa kötü bir karar mıydı bilmiyorum. Sizin fikirlerini duymaya ihtiyacım var.
darboğaz yiyebilir

Vento yapilmali kasa.
O nedir :D

Hocam 21k bu sistem zaten az verip uygun olanı almak derdim

darboğaz yiyebilir
Nasıl ama youtubeda baktım adam 2k çözünürlükte gayet güzel takılma kasma donma yapmadan oynuyordu her oyunu

Son düzenleme:
O nedir :D

Hocam 21k bu sistem zaten az verip uygun olanı almak derdim

Nasıl ama youtubeda baktım adam 2k çözünürlükte gayet güzel takılma kasma donma yapmadan oynuyordu her oyunu
Hocam bende internetin yalancisiyim, gerci ekran karti uzay gemisi gibi oldugu icin darboğaza rağmen iyi çalışabilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231109_072251_Chrome.png
    Screenshot_20231109_072251_Chrome.png
    244,8 KB · Görüntüleme: 23
Kullanmış oldugum monitör 2K bu darbogaz çok fazla kendisini belli eder mi?
Hocam darboğaz dediğimiz şey ekran kartinin yeterince verimli çalışmaması oluyor, bu bildiğim kadarıyla sadece fps'yi etkileyen bir durum. Yani normalde 100 fps alinan oyunda siz %15 darboğaz ile 15 20 fps az alirsiniz gibi. Bu konuda kesin bilgim olmadigini da belirteyim, eksik/yanlış varsa kusuruma bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı