Meta Quest 2 kullanıcısı Meta Quest 3 kullanıcısıyla oyun oynayabilir mi?

xeuw

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Kendime Oculus meta Quest almayı planlıyorum ama bir sorunum var. Meta Quest'i arkadaşımla oynayacağım ama arkadaşımda meta Quest 2 var. Bende eğer 3. satın alırsam Online oyunları beraber oynayabilir miyiz? (pcvr oyunları da dahil)

Hocam öğrenebildiniz mi? Bende almayı düşünüyorumda.

Hocam tam bilmiyorum ama bence oynanır. Zaten Online oyun oynanacaksa mesela gorilla tag gibi arkadaşla oynanır Oculus 2 3 fark etmez. Pcvr için konuşacaksak Steam'den veya başka bir platformdan her türlü oynanır. Kısaca Bence oynanır.

Hocam tam bilmiyorum ama bence oynanır. Zaten Online oyun oynanacaksa mesela gorilla tag gibi arkadaşla oynanır Oculus 2 3 fark etmez. Pcvr için konuşacaksak Steam'den veya başka bir platformdan her türlü oynanır. Kısaca Bence oynanır.
Anladım hocam teşekkür ederim. Bende 2-3 arasında kaldım ama 2 alacağım galiba.

Anladım hocam teşekkür ederim. Bende 2-3 arasında kaldım. Ama 2 alacağım galiba.

Bütçeniz düşükse 2 tercih edin zaten 2 ile 3 arasında aman aman bir fark yok ama 3 de güzelleşmiş şeyler var elbette (el takibi Apple vision gibi etrafı görme)bende 2-3 arasında kaldım. Şu yaz tatili gelsin o zaman bakarım

Yeni konular

Geri
Yukarı