Meta Quest 2 yeterli mi?

ferhatto5555

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar artık bilgisayar oyunlarından sıkıldım gerçekten bir oyun en fazla on dakika sonra canımı sıkmaya başlıyor sistemim güncel olduğu halde sıkılıyorum farklı bir şey denemek istiyorum ancak yine böyle saatlerce oynayacağı mı düşünmüyorum. Herhalde yine birkaç saat oynar daha sonra kenara kaldırırım. Bu sebepten ötürü temiz ikinci el uyguna Quest 2 alabilirim. Ama almışken Quest 3 mu alsam acaba diye de düşünmüyorum değilim ama ikinci el Quest 2 ile arasında çok fiyat farkı var o fiyat farkına değer mi sonuçta zevk amaçlı oynayacagım.

Yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
Quest 3, Quest 2'ye göre daha kötü çözünürlüğe sahip. Ayrıca bu gözlükler tek başlarına çok az oyun kaldırır. Genellikle harici bir sisteme ihtiyaç vardır. Bilgisayarı satma Quest 2 al

Quest 3, Quest 2'ye göre daha kötü çözünürlüğe sahip. Ayrıca bu gözlükler tek başlarına çok az oyun kaldırır. Genellikle harici bir sisteme ihtiyaç vardır. Bilgisayarı satma Quest 2 al
Yok canım bilgisayarımı satmıcam ama Quest 2 mi 3 mu ona karar veremedim çok fiyat farkı var ikinci el Quest 2 ile sıfır Quest 3 arasında

Yeni konular

Geri
Yukarı