Meta Quest 3 için powerbank önerisi

o2_y

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Yeni edindiğim meta Quest 3 gözlüğümle doyasıya vakit geçiremediğim için bir powerbank arayışına girdim fakat yeterli kaynak bulamadım. Adaptörü 9V 3a ile şarj ediyor, fakat buna uygun çıkışlı bir powerbank mı almalıyım, yoksa birkaç YouTuber'ın önerdiği daha güçlü çıkışlılardan mı almalıyım, cihaz oynarken şarj olduğu için ısınır zarar verir miyim derken işin içinden çıkamadım. Bu watt ve amper olayına biri açıklık getirir, bir de powerbank önerirse çok müteşekkir olurum. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba.

Yeni edindiğim meta Quest 3 gözlüğümle doyasıya vakit geçiremediğim için bir powerbank arayışına girdim fakat yeterli kaynak bulamadım. Adaptörü 9V 3a ile şarj ediyor, fakat buna uygun çıkışlı bir powerbank mı almalıyım, yoksa birkaç YouTuber'ın önerdiği daha güçlü çıkışlılardan mı almalıyım, cihaz oynarken şarj olduğu için ısınır zarar verir miyim derken işin içinden çıkamadım. Bu watt ve amper olayına biri açıklık getirir, bir de powerbank önerirse çok müteşekkir olurum. Şimdiden teşekkürler.
Mutlaka PD bir powerbank tercih edin. Şunun fiyatı uygun gibi duruyor, bulabilirseniz daha yüksek akım sağlayabilen bir powerbank tercih edin. Kendim kullanmadığım için kalitesiyle ilgili birşey söyleyemeyeceğim ancak Ttec'in sorun çıkaracağını sanmıyorum. En kötü Amazon iade sağlayacaktır zaten.

Bir arkadaşım Quest 3 için kullanıyor ve kendisi öneriyor. Ben de bunu öneririm şahsen.

Öneriniz için çok teşekkür ediyorum. Cahilliğimi maruz görün, quest 3 18w ile 45w arası sağlıklı sarj oluyor diye okudum sanki bir yerlerde. Bu cihaz tek bir usbden 12w çıkış veriyor galiba. Bu kullanırken sarj edemeyeceği anlamına gelmiyor mu?
Mutlaka PD bir powerbank tercih edin. Şunun fiyatı uygun gibi duruyor, bulabilirseniz daha yüksek akım sağlayabilen bir powerbank tercih edin. Kendim kullanmadığım için kalitesiyle ilgili birşey söyleyemeyeceğim ancak Ttec'in sorun çıkaracağını sanmıyorum. En kötü Amazon iade sağlayacaktır zaten.
Öneriniz için çok teşekkür ederim ama ürün pahalı olduğu için powerbank fiyatından kısmayı düşünmüyorum. Anker gibi kaliteli bir markaya yönelmek isterim.

Powerbank neden aliyorsunuz ki? Meta Quest 3ün zaten ekstra bataryali 3.parti kafa kayişlari var. Hem o rezil kilot lastiğinden hallice kayıştan kurtulursun hemde arkasinda batarya olacaği için ağırlık dengesi sağlanir

Geri
Yukarı