Metal Gear Solid 1 Türkçe yama yayınlandı

Comsole

Femtopat
Daha fazla  
Metal Gear Solid Türkçe çeviri projesi.
Merhaba, uzun süredir üstüne çalıştığım metal Gear Solid Türkçe çeviri çalışmasının büyük bir kısmını tamamladım. Türkiye'deki metal Gear sevenleri ve bu seriye yeni girecekler için kıymetli olduğunu düşünüyorum. Eğer gözünüze çarpan bir hata, eksik yahut tavsiyeleriniz varsa bunu YouTube yorumlarına ve Discord'da sunucumuzda veya Discord özel mesaj atarak iletebilirsiniz.
Öncelikle oyun Amerikan sürüm yani NTSC 60Hz sürü müdür, pal 50Hz sürümünü kullanmadım bilginiz olsun. Oyun dosyalarını CD'ye yazmanız durumunda çipli konsollarınızda (PS1, PS2 gibi) oynayabilir ya da PS1 açabilen emulatörlerde kullanabilirsiniz.(PSP, PS3, PC, mobil, Xbox vs.) Oyun 2 Disc'den oluşuyor CD'ye yazmak için. Cue dosyasını kullanmanız gerekecek. Herhangi bir sorununuz olursa bana iletişim adreslerinden ya da YouTube sayfamdan ulaşabilirsiniz. İndirdiğiniz ve şans verdiğiniz için teşekkürler. Yardımlarını esirgemeyen dostlarıma çok teşekkür ederim. Umarız metal Gear camiasına dahil olmak isteyen insanlara bu çevirinin yardımı dokunur. Bir başka güncellemede görüşmek dileğiyle.
Değişiklik günlüğü (changelogs):
V.(0.5): Çıkış sürümü, (disk 1 ve 2)
Ana cutsceneler ve codec konuşmaları çevrildi.
Oyun içindeki item ve silah menüsündeki silahların yazıları ve açıklamaları çevrildi.
Bazı ara codecler çevrildi. (%10)
MEI ling kayıt konuşmalarının bazıları çevrildi. (%40)
Kayıt menüsü çevrildi.
V.(0.9): Önceki sürüme ek olarak, (disk 1 için geçerli)
Briefing sahneleri çevrildi (ana menü hariç)
VR missions bölümleri çevrildi (ana menü hariç)
Tanıtım videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İndirme linki:
Metal Gear Solid Türkçe (PS1).RAR
https://drive.google.com/file/u/1/d/1GxhMzahjMbAZsXJdCm2QsGneo1ZW0ytL/view?usp=sharing

İndirme linki (PSP eboot):
Metal Gear Solid Türkçe PSP. RAR.
https://drive.google.com/file/d/1iduFAq5nN5la2t9ll6TPkH9qIqkXoBHR/view?usp=drivesdk

Son düzenleyen: Moderatör:
Emulator ile oyunu kurdum fakat bilgisizliğime verin indirdiğim yama dosyalarını ne yapacağım hakkında pek bir bilgim yok. Şimdiden teşekkür ederim.

Emulator ile oyunu kurdum fakat bilgisizliğime verin indirdiğim yama dosyalarını ne yapacağım hakkında pek bir bilgim yok. Şimdiden teşekkür ederim.
Forum başlığına yama yazdığıma bakmayın kullandığınız emülatörden disc 1.cue ile biten dosyayı açın normal oyun açarmış gibi oyun direk açılır herhangi bir yama atma programı gerektirmez

Geri
Yukarı