Metal müzik önerisi

JasonTodd

Hectopat
Sorum başlıktaki gibi.
Benim tavsiyelerim:BMTH,Motionless In White,Falling In Reverse,Our Last Night,Black Veil Brides,Asking Alexandria...(Iron Maiden'ı falan yazmıyorum bile)
Bu tarz metal grubu önerilerinizi bekliyorum.

Metalcore grupları sıralayıp Iron Maiden'i yazmıyorum bile demeniz? Hangi metal tarzında grup önerisi istediğinizi anlayamadım.

En baba metal grupları Judas Priest, Black Sabbath, Iron Maiden ve DIO'dur. Metal dinliyorsan bu grupları dinlemeni öneririm. Bu türü bu noktaya getiren gruplar bunlar.

Bunlara bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eski günlerim aklıma geldi birden.

Caladan Brood efsanedir. Bunun yanı sıra As I Lay Dying, Skyforest, Griefloss gibi grublar müko'dur benim gözümde.

Başlık metal olunca ben de yazmak istedim. Metalcore grupları içinde Iron Maiden biraz alakasız olmuş. En azından bir türe bağlı kalmadan dinlemek lazım. Melodic death ya da power metal öneririm. Biraz daha renklendirelim dersek folk metal grupları da iyidir. Gothic bile olur. Heavy ya da thrash zaten temel. Ritm ağırlıkta türler yerine melodi ağırlıkta olanlar benim kişisel tercihim. Bu zevkler ve renkler meselesi ama işte tek türe bağlı kalmak iyi fikir değil bence.

Sonradan metalcore'a dönmüş bir grup var mesela, eski bilindik bir grup, şu şarkısı hep güzeldir:

Ben bu grubu yeni duydum mesela bu da iyimiş:

Mesela yeni neler olmuş diye aratınca Azerbeycan'lı kardeşlerimizden "Silence Lies Fear" diye bir grup buldum. Yani keyfe göre yelpazeyi genişletip aratmak gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı