Metal ofis koltuğu önerisi

HiyarliEkmek78

Decapat
Daha fazla  
Merhaba yakın zamanda almış olduğum koltuğum dandik çıktı ve en yakın sürede değişim yapacağım. Baktım gene aynı sorunu yaşıyorum. Yeni koltuk alacağım. İskeleti dahil Full metal olan bir ofis/oyuncu koltuğu istiyorum. Sizce ne almalıyım?

Merhaba yakın zamanda almış olduğum koltuğum dandik çıktı ve en yakın sürede değişim yapacağım. Baktım gene aynı sorunu yaşıyorum. Yeni koltuk alacağım. İskeleti dahil Full metal olan bir ofis/oyuncu koltuğu istiyorum. Sizce ne almalıyım?
Dostum bende de aynı sorun oldu hatta konu açtım bakabilirsin geçmişime, Hawk Fab V4 satın aldım ve gayet rahat konforlu. Önerebilirim fakat fiyatına göre daha iyi emsalleri olabilir.

Hawk Fab V5 iyidir.

Atmaca Ofis isimli firmadan bu koltuğu aldım ancak henüz üretim aşamasında olduğu için elime ulaşmadı. Geldikten sonra bir rehber yapmak istiyorum. Uygun fiyatlı koltuk konusunda ideal olabilir. Ben oturma kısmının fileden ve renginin siyah olmasını istediğimi belirtmiştim. O yüzden üretimde. Yoksa ellerinde resimdeki üründen bulunduğunu söylemişlerdi. Kurulum için ise evinize kadar getiriyor firmanın ustaları ve isterseniz evinizde kuruyorlar, isterseniz de bırakıp gidiyorlarmış. Ben kendileriyle mesaj ve telefon üzerinden de görüştüm. Gayet ilgililer ve içinizi rahatlatıyorlar. Bir problem halinde de ilgileneceklerini belirttiler. Ürün gelmeden memnuniyetimi sağladılar. Ürün geldikten sonra da bir rehber yaparım fiyat/performans ofis koltuğu şeklinde.

Geri
Yukarı