Metal opera türündeki şarkı

Tutkuu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çikolatalı Süt İçme
Selam arkadaşlar, iyi geceler. Bugün önceden ne dinliyordum diye kafa yordum ve aklıma bir şarkı geldi metal fakat ismini grubun ismini hatırlamıyorum. Örnek olarak bu albümün teması benim dediğim şarkıya çok benziyordu. Albümde 1 iskelet adam vardı, yeşil ve mavi tonları kullanılmıştı albüm kapağı olarak. Sözleri ise müziğin başlarında ses biraz boğuk, opera gibi birden fazla kişi söylüyor gibi fakat metal opera gibi sonra şarkı iyice karışıyor.

sabaton 1.jpg

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar, iyi geceler. Bugün önceden ne dinliyordum diye kafa yordum ve aklıma bir şarkı geldi metal fakat ismini grubun ismini hatırlamıyorum. Örnek olarak bu albümün teması benim dediğim şarkıya çok benziyordu. Albümde 1 iskelet adam vardı, yeşil ve mavi tonları kullanılmıştı albüm kapağı olarak. Sözleri ise müziğin başlarında opera gibi birden fazla kişi söylüyor gibi fakat metal opera gibi sonra şarkı iyice karışıyor.

Eki Görüntüle 1980178
Anlattığından sadece albüm kapağından yola çıkarak, iskeleti de düz tarif ettiğini varsayarak şu olabilir diye bıraktım: Megadeth.

1697490641678.png

Artı -1 Eksi
Hocam Megadeth'e baktım göz gezdirdim bu grup değil, iskelet adam sanki savaştan (Orta Çağ) tek çıkmış gibi şapka falan vardı ama galiba korsan şapkasıydı ve çok bilinen bir grup değildi sanırsam.

Bir de Sabaton gibi bütün albüm kapakları kaotik ortam vardı.

Bu arada Opera gibi dediğim yanlış anlaşılmasın Opera'dan kast ettiğim tek kişi ama birden fazla kişi gibi geliyordu sesi.

Eski Spotify hesabımda kayıtlıydı fakat o hesaba artık erişemiyorum.

Eki Görüntüle 1980190

Şöyle dursun 502 gateway'lerimizden sonra.

Hocam Sabaton benzeri bildiğiniz grup var mı albüm kapağı olarak.

Düşündüm biraz daha Sabaton'un şarkısı olabilirmiş gibi geldi fakat o kapağı bulamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı