Metal tavsiye listem

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Haluk Levent'i de unutmayalım.

Power Metal sekmesi var Pantera yok, olur mu böyle liste?

Çok güzel bir liste...
...Senin ne haddine Iron Maiden'ı "en iyilerinden" diye aşağılamak(!)
Şaka maka ayıp ettiniz. Bence Judas'tan çok daha iyi bir grup. Judas'tan daha iyi olan tonla grup var. Rainbow, Dio, Black Sabbath, Ozzy Osbourne...
Kısacası rahmetli Dio ve Ozzy abimizin olduğu bütün gruplar
Pantera - Power Metal? Naptınız yahu. İlk dönemlerinden bahsediyorsanız o zamanlar Hair metal'lerdi. Ki o zamanlarında da türünde asla iyi bir grup olmadılar. Bildiğimiz PanterA formunu alınca iyi işler çıkarttılar. Bakın PP'em Dimebag, benimle tartışmayın Pantera hakkında

Speed Metal olarak DragonForce'u göremedim ben yazdıysanız pardon , favorimdir kendileri Through the fire and flames hala favori müziğim aynı şekilde.

Power metal sekmesi yok ki .
Speed Metal olarak DragonForce'u göremedim ben yazdıysanız pardon , favorimdir kendileri Through the fire and flames hala favori müziğim aynı şekilde.
Speed Metal girmedim.
Bence Judas daha kaliteli.
En iyilerinden derken aslında 2. Heavy favorim .

Burdakilere ek System of a down, Ronnie James Dio, Randy Rhoads ve Ozzy Osbourne tavsiye ederim.
Bu arada LP seven kadar sevmeyen de var, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Geçen birisiyle konuşurken rifflerin kalitesiz olduğunu, rap gibi kitlesi olduğunu ve pop rap'e benzediğini söyledi. Ben her ne kadar katılmasamda böyle düşünen bir hayli fazla sanırım.

Pentagram'ın Pentagram ve Trail Blazer albümlerine trash metal diyebiliriz de sonraki albümler daha çok heavy metal sınıfında.

Bu arada prog. metal olarak; Leprous, Porcupine Tree, Tool ve bizim topraklardan Crossfire (zaman zaman prog.), Dreamtone, Baht (prog. death) gruplarının güzide eserleri mevcuttur.

Elleribize sağlık, hepsine göz atacağım. 2 gündür sayfayı yüklemeye çalışıyorum, sonunda açabildim

Hocam elinize sağlık mükemmel olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…